Seniorzy

Seniorzy ULKS Korzenna, przegrywają w swoim ostatnim meczu z LKS Kobylanką. Taki wynik oznacza degradację naszej drużyny do niższej ligi. Spadamy z ligi ze smutkiem, ale wiemy, że daliśmy z siebie wszystko - tyle na ile nas było stać. Nie była łatwa to dla nas rywalizacja, wierzyliśmy do końca, walczyliśmy z honorem - jednak się nie udało. Należy czasem zrobić krok w tył, aby zrobić dwa kroki do przodu. Dziękujemy wszystkim naszym graczom za walkę do końca przez cały wyczerpujący sezon. Widzimy się w sierpniu na boiskach klasy A!

Więcej…

Korzenna wciąż walczy i marzy o tym aby pozostać w lidze okręgowej. Zadanie wzorowo wykonaliśmy w sobotnie popołudnie w Podegrodziu, gdzie pokonaliśmy miejscowy Gród. Bohaterem meczu został Patryk Stawiarski autor dwóch goli w tym jeden ten pierwszy przedniej urody! Walczymy do końca, już za dwa dni - we wtorek ostatni akcent tego sezonu... mecz z Kobylanką.

Więcej…

Stowarzyszanie ULKS Korzenna serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat w udziału w projekcie „Żyjmy zdrowo na sportowo”, który dofinasowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 -2030.

Więcej…

Dobry mecz rozegrali w niedzielne słoneczne popołudnie nasi seniorzy, którzy mimo to ulegli na własnym boisku drużynie z Zagórzan. Wielka szkoda, ponieważ graliśmy bardzo przyjemnie dla oka i stworzyliśmy sporo dobrych akcji, jednak nie potrafiliśmy w żaden sposób pokonać dziś świetnie broniącego golkipera Zagórzan. Przegraliśmy, ale zostawiliśmy serce na boisku - niestety nie pierwszy raz w tym sezonie. Zasługiwaliśmy na punkty ale znowu ich nie mamy. Do końca sezonu pozostało dwa mecze - wciąż są matematyczne szanse na utrzymanie się! Walczymy!

Więcej…

Pozostajemy wciąż w grze w walce o utrzymanie! Mimo ogromnych braków kadrowych - zwyciężamy w środowe popołudnie na własnym boisku! Po bardzo ciekawym meczu z wieloma bramkami ogrywamy Harta Tęgoborze! W końcu to Korzenna wydziera w końcówce meczu pełną pulę punktów! Przepiękne trafienie Pawła Chronowskiego, które zostanie zapamiętane na długo pozwala cieszyć się po ostatnim gwizdku! Brawo za walkę do końca dla wszystkich graczy! 

Więcej…

Seniorzy ULKSu Korzenna schodzą kolejny raz w tym sezonie pokonani. Tym razem po ciekawym i dramatycznym meczu ulegliśmy Helenie Nowy Sącz. Mimo starań i doprowadzenia do remisu, w samej końcówce dajemy sobie wydrzeć cenny remis. Szkoda tej porażki, która dalej oznacza, że jesteśmy w strefie spadkowej. Do końca sezonu 4 mecze.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz


Sezon 2020/2021 dobiegł końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Kolejarz 30 70
2 Dunajec 30 69
3 Łosoś 30 64
4 Zagórzany 30 57
5 Gród 30 56
6 Sokół 30 43
7 Hart 30 42
8 Zyndram 30 41
9 Kobylanka 30 40
10 Helena 30 38
11 Uście 30 33
12 Podhalanin 30 29
13 Łużna 30 27
14 Zawisza 30 27
15 Korzenna 30 25
16 Grybovia 30 16