Seniorzy

Lider się nie zatrzymuje! Kolejny raz zwyciężamy w tym sezonie! Mimo problemów kadrowych i słabszych momentów w tym meczu udało się pokonać kolejnego nieprzyjemnego rywala, który warto dodać kończył mecz w 9-tkę. Mimo to, bardzo dobrze i ambitnie się bronił. Najlepszych właśnie poznaje się po tym, że mimo cięższych chwil potrafią z meczu wyjść zwycięsko. Brawo za kolejne punkty! 

Więcej…

W meczu na szczycie sądeckiej klasy A pokonujemy po bardzo trudnym, emocjonującym meczu Dąbrovie Wielogłowy 1:2! Bohaterem tego meczu Kamil Baczyński, który zdobył w tym spotkaniu obydwa gole! Po słabej pierwszej części gry, w drugiej połowie totalnie zdominowaliśmy rywala i odwróciliśmy losy tego meczu. Dopisujemy kolejne bardzo ważne 3 punkty i powiększamy jako lider przewagę nad niektórymi drużynami! Brawo dla całej ekipy!

Więcej…

Po niezwykle trudnym meczu na ciężkim terenie w Rożnowie zwyciężamy z Zawiszą! Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu i trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że to goście bardziej niż Korzenna zasłużyła w tym meczu na punkty. Dziś na nasze szczęście byliśmy bardzo skuteczni, gdzie zadecydowały głównie indywidualne umiejętności. Wyniki w tej kolejce bardzo dobre, seniorzy z Korzennej powiększają swoją przewagę na pozycji lidera! 

Więcej…

Niespodzianka w Korzennej! Tak z cała pewnością można powiedzieć po meczu naszych seniorów z Budowlanymi Jazowsko. Ambitni grający przyjezdni urwali punkty dziś liderowi z Korzennej. Szybko strzelona bramka Budowlanych i mądre, skuteczne bronienie się przez cały mecz pozwoliły wywieść z Korzennej 1 punkt. 

Więcej…

Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu nieznacznie przegrywamy z IV-ligowym Popradem Muszyna w Pucharze Polski! Mimo porażki jesteśmy niezwykle dumni z postawy naszych zawodników. W naszym składzie brakowało dziś 5 podstawowych zawodników, którzy wystąpili w ostatnim ligowym meczu. W ich miejscu w podstawowym zestawieniu zagrało aż 4 juniorów, którzy dali rade! Brawo dla całej ekipy za świetne podejście do tego meczu, każdy dał z siebie 100% dzięki czemu możemy być dziś mega dumni z faktu, że postawiliśmy się IV-ligowcowi! 

Więcej…

Seniorzy po raz 7 z rzędu zwyciężają w swoim meczu, tym razem wygraliśmy w Nawojowej gdzie podejmowaliśmy KPT. Pierwszy raz w tym sezonie straciliśmy bramkę, ale nie punkty, bowiem rywalowi zaaplikowaliśmy aż 4 gole, trzy z nich zdobył niezawodny Konrad Kuzera. W najbliższą środę czeka nas Pucharowe starcie z 4 ligowym Popradem Muszyna!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1