Trampkarze starsi

Ależ to był mecz! Bardzo zacięte, emocjonujące spotkanie rozegrali w piątkowe popołudnie nasi młodzicy! Rywalizowaliśmy z dziewczętami z klubu wszystkim nam dobrze znanym, gdzie praca z dziewczynami jest jedna z lepszych w Polsce! Łatwo nie było, zbudowaliśmy sobie dużo fajnych sytuacji, niestety szwankowała dziś skuteczność!  Górą dziewczęta, ale to dla nas żaden wstyd! Świetna kolejna lekcja odrobiona! Brawo dla wszystkich bohaterów tego wspaniałego widowiska! 

Więcej…

Podobnie jak młodziki i juniorzy – swoje zwycięstwo odnieśli również i trampkarze! Siedem goli zaaplikowaliśmy swoim rówieśnikom z Łososiny Dolnej. Wracamy na właściwe tory i miejmy nadzieje, że zwycięską passę uda się utrzymać dłużej! Już za tydzień kolejny ważny mecz, tym razem w Starym Saczu!

Więcej…

Rozpędzają się nasi młodzicy! Dziś po bardzo fajnej, ciekawej grze ogrywają swoich rówieśników z LKS Szymbark. Zbudowaliśmy dużo dobrych akcji, których wiele udało się zamienić za bramki! Jednak nie wynik w tym meczu był najważniejszy. Cieszy fakt, że wracaliśmy z malowniczego Szymbarku z ogromnymi uśmiechami na twarzy! Tak trzymać!

Więcej…

W swoim drugim meczu, trampkarze ULKSu Korzenna odnoszą porażkę. Starliśmy się dziś z bardzo dobrą drużyną z Muszyny, która zrewanżowała się na nas za wiosenną przegraną. Rozmiary porażki w tym meczu, nie są współmierne do naszej niezłej gry w tym meczu. Rywale zaskakiwali skutecznością co u nas mocno szwankowało!

Więcej…

Pierwszy mecz po pandemicznej przerwie rozegrali nasi trampkarze! Ciekawe i wymagające przygotowania zimowe dały efekt! Pokonujemy w pierwszym meczu zdecydowanie AP Goal. Ważne 3 punkty - jednak najważniejsze jest to - że mogliśmy się znowu spotkać i porywalizować!

Więcej…

Debiutancki remis naszych młodzików! Po raz pierwszy historii naszego klubu swój mecz rozegrali młodzicy - czyli chłopcy w wieku od 10 do 13 lat! Nasi gracze spisali się jak na pierwszy raz bardzo dobrze, wywalczyli jeden punkt z którego na pewno są bardzo dumni! Pierwsze koty za płoty - rozpędzamy się przed nami ciekawy sezon!

Więcej…

Kolejny tydzień i kolejny znakomity sprawdzian naszych trampkarzy! Z meczu na mecz nasza drużyna zgrywa się coraz bardziej, co skutkuje coraz lepszą i skuteczniejszą grą! Tym razem w Szalowa Sport Arena rywalizowaliśmy z trampkarzami Górnika Libiąż, którzy ciężko przetrenowali swój tydzień obozowy! Łatwo nie było, ale po ciekawym meczu udało się zwyciężyć!

Więcej…

Sparingi z LKS Wójtowa! Bardzo pożyteczne gry sparingowe rozegrali dziś nasi trampkarze oraz młodziki! Nasi podopieczni, którzy w liczbie blisko 40 osób zameldowali się Szalowa Sport Arena – wybiegali cenne minuty i nabrali boiskowego doświadczenia! Trampkarze okazali się zdecydowanie lepsi od kolegów z Wójtowej, zaś młodziki naszego rywala byli zdecydowanie lepsi od naszych chłopców! Wyjątkowo nie będziemy podawać wyników, które nie mają znaczenia! Serdecznie dziękujemy rywalom, za możliwość sparowania w świetnych warunkach!

Więcej…

Znowu ciekawy mecz rozegrali nasi trampkarze w obiekcie Szalowa Sport Arena. Rywalizowaliśmy z Akademią Tiger Hearts Academy Wróblowianka. Spisaliśmy się z niezłej strony mimo iż przegraliśmy ten mecz! Kolejna wspaniała lekcja!

Więcej…

Kolejny raz tej zimy nasza młoda drużyna trampkarzy rozegrała mecz sparingowy! Podobnie jak w poprzednich pojedynkach rywalizowaliśmy z drużyną stacjonującą na zgrupowaniu w Szalowa Sport Arena. Tym razem naszym przeciwnikiem byli trampkarze UKS Dys, drużyna z województwa Lubelskiego, która na własnym podwórku rywalizuje w lidze wojewódzkiej! Zagraliśmy dobry mecz! Nasza praca zaczyna przynosić efekty, a będzie jeszcze lepiej! Dziękujemy za możliwość sparowania!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1