Trampkarze starsi

Nasi trampkarze kolejny raz dostają solidną lekcję futbolu. Tym razem od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, która w tym sezonie w naszym odczuciu zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich grających z nami dotychczas rywali! Staraliśmy się, walczyliśmy do końca, niestety znowu nic nie zapunktowaliśmy. Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Bardzo dobry mecz zagrali nasi trampkarze w kolejnym swoim spotkaniu w Regionalnej Lidze. Mimo ogromnego wysiłku i sporym staraniom nie udało się zdobyć chociażby punktu! Lepszy o jednego gola w tym meczy był gorlicki Glinik - faworyt tego starcia. Walczymy dalej, nasze starania, ambitna gra na pewno w końcu przyniosą efekt!  Uszy do góry! 

Więcej…

Kolejna lekcja naszych trampkarzy, tym razem od swoich rówieśników z Nowego Sącza. Rywal zaaplikował nam w tym meczu sporą ilość goli, wykorzystywał każdy nasz najmniejszy błąd i był bardzo skuteczny. Nam też udało się zbudować wiele dobrych akcji jednak tylko kilka udało się zamienić na bramkę. Zwyciężyła drużyna zdecydowanie lepsza. Już za 3 dni będziemy rywalizować z Glinikiem Gorlice. Szykuje się kolejny bardzo trudny mecz! Zbieramy cenne doświadczenie i naukę!  

Więcej…

Pierwszy mecz trampkarzy w wyższej wymagającej lidze za nami! Trampkarze przegrali dziś z Jarmutą na boisku Sokolicy w Krościenku. Wynik niekorzystny, ale przywozimy z odległych stron cenny bagaż nauki i doświadczenia. Pierwsze koty za płoty – miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach będzie lepiej.

Więcej…

Przygotowania trwają również w drużynie Trampkarzy! Kolejny mecz sparingowy za nami, tym razem rywalizowaliśmy z Zawiszą Rożnów. Mecz bez problemu zwyciężyliśmy, jednak wynik to sprawa drugorzędna. Cieszy fakt, że kolejny raz na dużym boisku po raz pierwszy miało okazję zagrać wielu nowych graczy! 

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna mistrzami I Ligi Nowy Sącz! W swoim ostatnim meczu pokonaliśmy Łososia na wyjeździe i to właśnie na ich boisku fetowaliśmy nasz triumf w całej lidze. Wielkie brawa i słowa uznania dla całej ekipy, która w pocie czoła walczyła przez cały sezon! To ogromny sukces, który wielu powinno docenić! Jesteście mistrzami, jesteście najlepsi! 

Więcej…

Zrobili to! Nasza drużyna trampkarzy w swoim najtrudniejszym meczu w sezonie pokonała KS Biecz na wyjeździe! Rywal bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę w tym pojedynku. Trampkarze z Korzennej tym meczem pokazali, że w tym sezonie są po prostu najlepsi! Bardzo solidny mecz w naszym wykonaniu, na ogromne oklaski zasłużyła szczególnie nasza defensywa! Dwa mecze do końca, do awansu do wyższej ligi regionalnej już tylko jeden mały krok! Ciiii! Damy rade!

Więcej…

Szlagier w I Lidze trampkarzy nie zawiódł! Drużyna Korzennej oraz Popradu Muszyna stworzyły ciekawe widowisko z ogromną ilością goli! Kapitalnie w tym spotkaniu zagrały ofensywy - a szczególnie ta z Korzennej, która nie dała żadnych szans defensorom Popradu! Przy odrobinie szczęścia tych goli mogło być zdecydowanie więcej! Liderzy z Korzennej umacniają się na pierwszym miejscu! Do końca sezonu jeszcze 3 mecze! Idziemy po swoje!

Więcej…

Bardzo trudny mecz spotkał dziś naszych trampkarzy! Nie wiele zabrakło, a mogliśmy w tym meczu stracić punkty. Lider z Korzennej nie najlepiej zaprezentował się w tym meczu, jednak najważniejsze jest to, że zdobyliśmy w tym spotkaniu pełną pulę! Kolejna dobra lekcja dla naszych zawodników. Szczególnie lekcja pokory z happy endem!

Więcej…

Fantastycznie zaprezentowali się nasi trampkarze, którzy w meczu na szycie wysoko pokonali KS Biecz i wskoczyli w ligowej tabeli na pozycję samodzielnego lidera! Nikt przed meczem nawet przez chwilę nie myślał, że możemy tak lekko pokonać swojego rywala! Ciągła praca, wyciąganie wniosków, poprawa swoich błędów - procentuje! Brawo dla całej ekipy za konsekwentną grę bardzo ambitną grę! Oby tak dalej! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan Młodzików

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Gorlice - Młodziki 2021/2022 - JESIEŃ - Kolejka 5
Datum Piątek, 24 Wrzesień 2021r. Beginn Godzina: 17:00
UKS 3 Staszkówka Jelna
UKS 3 Staszkówka JelnaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela MŁ

# Druzyna M Pkt
1 Biecz 1 3
2 Łużna 1 3
3 Korzenna 1 3
4 Respect II 0 0
4 Glinik 0 0
4 Bobowa 0 0
4 Wójtowa 0 0
4 Jelna 0 0
9 Ogień 1 0
10 BAP II 1 0
11 Zagórzany 1 0