Trampkarze starsi

Młodziki w kolejnym swoim meczu zdobywają 1 punkt! W dalszym ciągu są niepokonaną drużyną w swojej lidze! Nowe stroje naszych młodzików, okazały się jednak niezbyt szczęśliwe, ponieważ osiągnięty wynik dzisiaj w Bieczu dla wielu graczy był poniżej oczekiwań. Nie było to łatwe spotkanie, bardzo niewiele zabrakło a z dalekiej podróży wracalibyśmy z pełną pulą!  Szczególnie dobijający był gol w ostatniej akcji meczu zdobyty przez rywala.  Cieszy nas kolejny raz fajna, miła dla oka gra naszych chłopaków! Brawo!

Więcej…

GRYBOVIA GRYBÓW - DOKĄD ZMIERZASZ!? Trenerze ROMAN CYGNAROWICZ – dlaczego krzywdzisz dzieci? W jakim celu przyjeżdżasz na mecz do Korzennej mając w drużynie trampkarzy - kilku starszych zawodników? Pewno nigdy nie usłyszymy odpowiedzi na to pytanie. Liczymy, że za to co zrobił dziś Trener - surowo zapłaci. 

Grybovia od początku tego sezonu, rywalizuje w trampkarzach (2008-2009) graczami starszymi z rocznika 2007, dziś podczas meczu w Korzennej również. Liczymy, że to skończy się raz na zawsze! Mamy satysfakcję bo sam meczu udało się nam wygrać 4:2, można rzecz z juniorami młodszymi Grybovii! Trener Cygnarowicz asygnował dziś do gry kilku (na pewno więcej niż 4 starszych rocznikowo graczy) – na pomeczowej konfrontacji aż 8 zawodników nie pokazało dowodu tożsamości, tym samym kryjąc swoją prawdziwą tożsamość. 

Grybovia nawet zbytnio nie próbowała ukrywać tego oszustwa w bieżącym sezonie. Sam Prezes Grybovii w piśmie, które skierował do PPN Nowy Targ, w sytuacji oddania meczu walkowerem w juniorach starszych (obecnie drużyna wycofała się) – napisał cyt. „[…]rozgrywamy również mecze seniorów i trampkarzy w których to drużynach też grają juniorzy i ze względu na wąską kadrę juniorów z wielką przykrością musimy zrezygnować z wyjazdu na ten mecz […].

Wstyd. Kompromitacja. Po co to wszystko? Jaki przykład daje nauczyciel, którym jest Pan Trener. Dlaczego nikt nie potrafił zareagować na te złe rzeczy które ten człowiek się dopuścił. Gdzie są prawdziwi działacze piłkarscy w Grybowie.  Chyba czas na poważne zmiany.

Niech ten wpis będzie przestrogą dla wszystkich, tych nieuczciwych ale też tych uczciwych, których czujność obecnie drukowane składy w Extranecie troszkę usypiają! Nie dajmy krzywdzić dzieci!!

Więcej…

Dobry mecz naszych trampkarzy! Remisujemy bezbramkowo w Muszynie z miejscowym Popradem. Był to wyrównany mecz, gdzie świetnie przede wszystkich zagrały defensywy obydwóch drużyn. Jedni i drudzy mieli dobre akcje, pewno wykończenie jednej z nich dało by zwycięstwo jednym ab drugim. Tak się jednak nie stało i do naszego dorobku dopisujemy 1 cenny punkt! Już we wtorek gramy w Korzennej z Grybowią!

Więcej…

Trampkarze idą za ciosem i wygrywają swój kolejny mecz! Tym razem w pięknym stylu pokonaliśmy Biegoniczankę! Bardzo dobra gra całego zespołu, świetna w obronie i do bólu skuteczna w ataku! To wszystko przełożyło się na cenne zwycięstwo po którym bardzo dumni mogliśmy wrócić do Korzennej! Brawo dla całej ekipy! Oby tak dalej! Za tydzień w sobotę mecz z Dunajcem Nowy Sącz.

Więcej…

Trampkarze odpalili! W swoim drugim meczu w lidze, wysoko pokonali przyjezdnych z Jazowska. Dobrze i skutecznie zagraliśmy przede wszystkim w drugiej połowie meczu. Cieszy bardzo dobra postawa M.Paciorka, który zaliczył "podwójnego hattricka" strzelając 6 goli. Brawo dla niego oraz całej drużyny za bardzo dobrą postawę!

Więcej…

Nasi trampkarze rozpoczęli ligowe zmagania! Na inaugurację niestety minimalnie ulegliśmy z drużyną Podhalanin Biecz na ich boisku. Pierwsza połowa dla Biecza, druga dla Korzennej, ale niestety nie znaleźliśmy sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. Wielu naszych graczy na dużym boisku w ligowym zmaganiach zagrali pierwszy raz. Brawo za walkę, będzie lepiej!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1