Trampkarze starsi

Trampkarze odpalili w drugiej połowie meczu w Jazowsku i po bardzo kiepskiej pierwszej części gry, udowodnili kto był lepszy w tym meczu. Ciężko szło, ale końcowy wynik jest bardzo zadawalający. Walczymy dalej, przed nami kolejny trudny mecz w tej lidze, za kilka dni jedziemy do Łącka!

Więcej…

Trampkarze nadrabiają zaległości! Niestety przegrywamy mecz z Chruślicami Nowy Sącz, którzy nie byli dla nas wygodnym przeciwnikiem. Nasza obrona robiła co mogła aby zatrzymać rywala, niestety w samej w końcówce czegoś zabrakło i straciliśmy aż dwa gole. Zabrakło bardzo nie wiele aby ugrać chociaż 1 punkt. Walczymy dalej!

Więcej…

Trampkarze zwyciężają w swoim kolejnym meczu. W sobotnie przedpołudnie pokonujemy zdecydowanie Poprad Rytro. Mimo braków kilku ważnych naszych graczy daliśmy radę! Brawo za wiele strzelonych goli oraz za dobrą grę w obronie, dzięki czemu nie straciliśmy gola! Już we wtorek kolejny ligowy mecz!

Więcej…

Był remis, była porażka a więc przyszedł czas na zwycięstwo! Nasi trampkarze stanęli na wysokości zadania i zwyciężyli swój mecz z młodszymi kolegami z Dunajca Nowy Sącz. Łatwo dziś nie było, mimo iż przewyższaliśmy rywala warunkami fizycznymi to Dunajec pokazał nam jak się gra w piłkę. W Korzennej dziś w lidze trampkarzy grała ekipa młodzików Dunajca z rocznika 2009, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Brawo za fajną, skuteczną grę i przede wszystkim za czyste konto naszego bramkarza! 

Więcej…

Drugi mecz naszych trampkarzy i znowu nie było lekko. Tym razem rywalizowaliśmy na własnym stadionie z drużyną z Biecza, która zawiesiła tego dnia wysoko poprzeczkę. Fajny mecz, który zakończył się sprawiedliwym remisem.  Brawo za niezłą postawę dla naszej defensywy, brawo dla całej ekipy! Zdobywamy pierwszy punkt!

Więcej…

Inauguracyjna, deszczowa porażka! Nie najlepiej rozpoczęli nasi trampkarze, którzy w swoim pierwszym meczu ulegli ekipie z Nawojowej. Mecz toczył się w strugach mocno padającego deszczu, na bardzo grząskiej murawie, gdzie grało się niezwykle ciężko. Lepszy zwyciężył w tej rywalizacji. My jak najszybciej musimy zapomnieć o tym co spotkało nas dziś w Nawojowej! Będzie lepiej!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1