Trampkarze starsi

Trampkarze ULKSu Korzenna mistrzami I Ligi Nowy Sącz! W swoim ostatnim meczu pokonaliśmy Łososia na wyjeździe i to właśnie na ich boisku fetowaliśmy nasz triumf w całej lidze. Wielkie brawa i słowa uznania dla całej ekipy, która w pocie czoła walczyła przez cały sezon! To ogromny sukces, który wielu powinno docenić! Jesteście mistrzami, jesteście najlepsi! 

Więcej…

To już jest koniec! Nasi młodzicy zakończyli zmagania ligowe w tym sezonie! Na koniec rozgrywek mierzyliśmy się z mistrzem naszej ligi, niepokonaną jak dotąd drużyną Beskidzkiej AP 2010. Nie udało się nam zdobyć chociaż bramki, ale dobitnie było widać w tym meczu nasz progres jaki zrobiliśmy przez cały sezon, który skończyliśmy na wspaniałym 2 miejscu! Brawo dla wszystkich zawodników oraz Trenera!

Więcej…

Zrobili to! Nasza drużyna trampkarzy w swoim najtrudniejszym meczu w sezonie pokonała KS Biecz na wyjeździe! Rywal bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę w tym pojedynku. Trampkarze z Korzennej tym meczem pokazali, że w tym sezonie są po prostu najlepsi! Bardzo solidny mecz w naszym wykonaniu, na ogromne oklaski zasłużyła szczególnie nasza defensywa! Dwa mecze do końca, do awansu do wyższej ligi regionalnej już tylko jeden mały krok! Ciiii! Damy rade!

Więcej…

Szlagier w I Lidze trampkarzy nie zawiódł! Drużyna Korzennej oraz Popradu Muszyna stworzyły ciekawe widowisko z ogromną ilością goli! Kapitalnie w tym spotkaniu zagrały ofensywy - a szczególnie ta z Korzennej, która nie dała żadnych szans defensorom Popradu! Przy odrobinie szczęścia tych goli mogło być zdecydowanie więcej! Liderzy z Korzennej umacniają się na pierwszym miejscu! Do końca sezonu jeszcze 3 mecze! Idziemy po swoje!

Więcej…

Kapitalnie zrewanżowali się nasi młodzicy za porażkę w swoim pierwszym meczu z dziewczętami ze Staszkówki/Jelnej! Dziś na boisku w Moszczenicy, triumfowała Korzenna! Graliśmy bardzo dobre zawody co udokumentowaliśmy aż 3 strzelonymi golami i czystym kontem naszego bramkarza Karola! Szacunek i brawa dla dziewczyn za sportową walkę do końca mimo całodziennego wysiłku! Jeszcze większe brawa dla chłopaków z Korzennej! Jest moc! 

Więcej…

Bardzo trudny mecz spotkał dziś naszych trampkarzy! Nie wiele zabrakło, a mogliśmy w tym meczu stracić punkty. Lider z Korzennej nie najlepiej zaprezentował się w tym meczu, jednak najważniejsze jest to, że zdobyliśmy w tym spotkaniu pełną pulę! Kolejna dobra lekcja dla naszych zawodników. Szczególnie lekcja pokory z happy endem!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1