Trampkarze starsi

Trampkarze ULKSu Korzenna kończą sezon w Regionalnej Lidze Trampkarzy! Łatwo nie było, ale jedno jest pewne daliśmy z siebie wszystko! Dziś minimalnie przegraliśmy z mistrzem naszej ligi Wisłą Czarny Dunajec, która to dziś na boisku w Korzennej triumfowała awans do wyższej ligi! Mimo porażki wielkie brawa dla naszych graczy! Zagraliśmy dobry mecz, a po ciekawym widowisku o jedną bramkę lepsza była Wiłsa! Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Kolejny emocjonujący mecz, w którym znowu wiele się nauczyliśmy, zagrali nasi trampkarze. Mimo sporej przewagi w tym meczu Jarmuty Szczawnicy to Korzenna prowadziła w tym spotkaniu przez 60 minut! Niestety w końcówce zabrakło sił, proste błędy wykorzystali rywale ze Szczawnicy i zasłużenie zwyciężyli w tym pojedynku!

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna, wywalczyli dziś 1 punkt w wyjazdowym starciu z Glinikiem Gorlice. W końcu nasze zaangażowanie, nieustępliwość i walka przyniosły efekt. Remis jak najbardziej zasłużony, przy odrobinie szczęścia jedni jak i drudzy mogli nieznacznie zwyciężyć w tym spotkaniu. 

Więcej…

Srogą lekcję otrzymali nasi trampkarze, od swoich rówieśników z Wisły Czarny Dunajec. Rywal pokazał nam jak powinno się grać w piłkę już na tym poziomie. Wisła biła nas oczywiście na boisku pod każdym względem, jednak wynik dla nas mocno wstydzący i za wysoki. Rywalizowaliśmy na pięknym boisku ze sztuczną trawą, na której gospodarze czuli się jak ryba w wodzie i skarcili nas za każdy najmniejszy błąd. Tak to w piłce bywa, dziękujemy za dobrą lekcje.

Więcej…

Nasi trampkarze kolejny raz dostają solidną lekcję futbolu. Tym razem od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, która w tym sezonie w naszym odczuciu zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich grających z nami dotychczas rywali! Staraliśmy się, walczyliśmy do końca, niestety znowu nic nie zapunktowaliśmy. Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Bardzo dobry mecz zagrali nasi trampkarze w kolejnym swoim spotkaniu w Regionalnej Lidze. Mimo ogromnego wysiłku i sporym staraniom nie udało się zdobyć chociażby punktu! Lepszy o jednego gola w tym meczy był gorlicki Glinik - faworyt tego starcia. Walczymy dalej, nasze starania, ambitna gra na pewno w końcu przyniosą efekt!  Uszy do góry! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1