Trampkarze starsi

Nasi trampkarze kolejny raz dostają solidną lekcję futbolu. Tym razem od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, która w tym sezonie w naszym odczuciu zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich grających z nami dotychczas rywali! Staraliśmy się, walczyliśmy do końca, niestety znowu nic nie zapunktowaliśmy. Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Bardzo dobry mecz zagrali nasi trampkarze w kolejnym swoim spotkaniu w Regionalnej Lidze. Mimo ogromnego wysiłku i sporym staraniom nie udało się zdobyć chociażby punktu! Lepszy o jednego gola w tym meczy był gorlicki Glinik - faworyt tego starcia. Walczymy dalej, nasze starania, ambitna gra na pewno w końcu przyniosą efekt!  Uszy do góry! 

Więcej…

Kolejna lekcja naszych trampkarzy, tym razem od swoich rówieśników z Nowego Sącza. Rywal zaaplikował nam w tym meczu sporą ilość goli, wykorzystywał każdy nasz najmniejszy błąd i był bardzo skuteczny. Nam też udało się zbudować wiele dobrych akcji jednak tylko kilka udało się zamienić na bramkę. Zwyciężyła drużyna zdecydowanie lepsza. Już za 3 dni będziemy rywalizować z Glinikiem Gorlice. Szykuje się kolejny bardzo trudny mecz! Zbieramy cenne doświadczenie i naukę!  

Więcej…

Pierwszy mecz trampkarzy w wyższej wymagającej lidze za nami! Trampkarze przegrali dziś z Jarmutą na boisku Sokolicy w Krościenku. Wynik niekorzystny, ale przywozimy z odległych stron cenny bagaż nauki i doświadczenia. Pierwsze koty za płoty – miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach będzie lepiej.

Więcej…

Przygotowania trwają również w drużynie Trampkarzy! Kolejny mecz sparingowy za nami, tym razem rywalizowaliśmy z Zawiszą Rożnów. Mecz bez problemu zwyciężyliśmy, jednak wynik to sprawa drugorzędna. Cieszy fakt, że kolejny raz na dużym boisku po raz pierwszy miało okazję zagrać wielu nowych graczy! 

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna mistrzami I Ligi Nowy Sącz! W swoim ostatnim meczu pokonaliśmy Łososia na wyjeździe i to właśnie na ich boisku fetowaliśmy nasz triumf w całej lidze. Wielkie brawa i słowa uznania dla całej ekipy, która w pocie czoła walczyła przez cały sezon! To ogromny sukces, który wielu powinno docenić! Jesteście mistrzami, jesteście najlepsi! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1