Trampkarze starsi

Bardzo trudny mecz spotkał dziś naszych trampkarzy! Nie wiele zabrakło, a mogliśmy w tym meczu stracić punkty. Lider z Korzennej nie najlepiej zaprezentował się w tym meczu, jednak najważniejsze jest to, że zdobyliśmy w tym spotkaniu pełną pulę! Kolejna dobra lekcja dla naszych zawodników. Szczególnie lekcja pokory z happy endem!

Więcej…

Kolejny dobry mecz naszych młodzików, ponownie wysoko zwyciężamy swojego rywala! Podobnie jak kilka tygodni temu nie daliśmy żadnych szans swoim kolegom z Szymbarku! Znakomicie zagraliśmy w drugiej połowie, gdzie strzeliliśmy dużo bramek! Brawo dla całej drużyny za dobry mecz! 

Więcej…

Fantastycznie zaprezentowali się nasi trampkarze, którzy w meczu na szycie wysoko pokonali KS Biecz i wskoczyli w ligowej tabeli na pozycję samodzielnego lidera! Nikt przed meczem nawet przez chwilę nie myślał, że możemy tak lekko pokonać swojego rywala! Ciągła praca, wyciąganie wniosków, poprawa swoich błędów - procentuje! Brawo dla całej ekipy za konsekwentną grę bardzo ambitną grę! Oby tak dalej! 

Więcej…

Mateusz Łacny Show! Tak w skrócie można opisać to co wydarzyło się dziś na przepięknym boisku w Biegonicach! Nasz zawodnik zdobył aż 5 goli i zaliczył asystę - dzięki jego świetnej grze zwyciężyliśmy ten mecz aż 6:0! Oczywiście nie było by wspaniałego sukcesu Mateusza bez dobrze grającej całej drużyny, szczególnie defensywy i bramkarza, którzy zachowali czyste konto! Brawo! Już w sobotę, jeden z ważniejszych meczy, podejmować będziemy KS Biecz!

Więcej…

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi młodzicy! Dziś w Sękowej nie daliśmy żadnych szans swoim rówieśnikom z Sękowej! W tym meczu było widać, jak duży zrobiliśmy postęp - ponieważ kilka tygodni temu zremisowaliśmy z nimi, teraz mieliśmy zdecydowaną przewagę! Ciągle się uczymy nabieramy pewności - będzie coraz lepiej! Brawo!

Więcej…

Nerwowo zakończyli swój mecz nasi trampkarze, którzy rywalizowali z Biegoniczanką. Przez cały mecz kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia i spokojnie wyszliśmy na 3 bramkowe prowadzenie! Niestety w końcówce wszystko wymknęło się z pod kontroli i nie wiele brakło a mogliśmy stracić punkty z ambitnie grającym rywalem. Cieszymy się, ze zdobycia pełnej puli - żal straconych goli! Jest dobrze - za 10 dni rewanż w Nowym Sączu! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1