Młodziki

W niedzielę 16.01.2022r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Korzennej odbył się Festiwal Wielkie Granie Skrzatów U-7! Do Korzennej tego dnia przyjechało aż 16 drużyn z 10 szkółek sportowych! Rozgrywki prowadzone były na 3 boiskach, dzięki czemu młodzi zawodnicy spędzili na placu gry wiele minut bez długiego czekania!

Więcej…

W dniu 27.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Żaków U-9 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło aż 10 drużyn podzielone na grupy A i B. Po meczach grupowych drużyny zostały podzielone na kolejne grupy. Lepsze ekipy zmierzyły się w tzw. Lidze Mistrzów gdzie walczyły o zwycięstwo w turnieju (miejsca 1-5). Pozostali rywalizowali w tzw. Lidze Europy (miejsca 6-10). Po bardzo wyrównanej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna ULKS Korzenna W sumie rozegraliśmy 40 pasjonujących meczy na dwóch boiskach. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

W sobotę 11.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Orlików U-13 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W grupie A wystąpiło 5 zespołów tyle samo w grupie B. Po zaciętych eliminacjach, rywalizacja toczyła się w fazie finałowej gdzie bez straty gola w całym turnieju zwyciężyła Biegoniczanka Nowy Sącz, która w finale w samej końcówce pokonała 1:0 drużynę ULKS Korzenna Żółci. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

W sobotę 4.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Młodzików U-13 o Puchar Wójta Gminy Korzenna w ramach projektu „Żyjmy zdrowo na sportowo”. W turnieju udział wzięło 10 drużyn z okolic, gdzie łącznie wystąpiło ponad 100 zawodników! Po rozgrywkach grupowych została przeprowadzona faza finałowa, gdzie nie brakowało wielu emocji w tym również rzutów karnych! Po wielu wyrównanych meczach najlepszą drużyną okazała się ekipa Popradu Rytro, która w finale 2:0 pokonała LKS Łużną. Każdy z uczestników otrzymał ciepły - syty posiłek, zawodnicy dostali puchary oraz statuetki.

Więcej…

Młodzicy ULKSu Korzenna zakończyli swój długi sezon! W swoim ostatnim meczu pokonali rezerwy Akademii Beskidzkiej 2:0! Nasza drużyna skończy sezon na czołowym miejscu w tabeli! Przed nami teraz zasłużony odpoczynek i dużo czasu aby przygotować się do wiosennych rozgrywek! Brawo dla całej drużyny i Trenera za bardzo dobrze przepracowany okres! 

Więcej…

Młodzicy zbliżają się powoli już ku końcowy swoich rozgrywek! W swoim przedostatnim meczu ulegliśmy drużynie LKS Łużna 0:1. Mecz rozgrywaliśmy na stadionie w Korzennej w piękne piątkowe popołudnie. Spotkanie wyrównane, minimalnie lepszy zespół z Łużnej, który strzelił zwycięskiego gola w drugiej połowie meczu! Za tydzień ostatni mecz z Beskidzką!

Więcej…

Kolejny raz nasi młodzicy schodzą z boiska bez pełnej puli punktów. Tym razem dostali oni dobrą lekcję futbolu od młodzików Akademii II Respect. Rywal z Szalowej był po prostu tego dnia lepszy niestety łatwo bramki się traci, zaś trudno nam strzelić. Bez koncentracji w defensywie i zimnej krwi w ataku nie łatwo mecze się wygrywa. Będzie lepiej! Uszy do góry! 

Więcej…

Młodzicy w swoim kolejny meczu remisują 1:1 ze swoimi rówieśnikami z Bobowej. Mimo ogromnej przewagi, stworzeniu sobie wielu sytuacji, nie udało się więcej razy niż jeden raz wpakować piłki do bramki rywala. Spory niedosyt, ale w młodzikach to nie wynik jest najważniejszy! 

Więcej…

Młodzicy ULKSu Korzenna zwyciężyli w wyjazdowym meczu w Moszczenicy, gdzie podejmowaliśmy dziewczynki z UKS Staszkówka Jelna! Po bezbramkowej pierwszej połowie odpaliliśmy w drugiej części meczu dokumentując swój triumf aż trzema golami! Cieszy czyste konto i dobra gra mimo braku kilku podstawowych zawodników! Było dobrze, oby tak dalej!

Więcej…

Po zwycięstwie, porażce naszych młodzików - przyszedł czas i na remis! Niezły wyrównany mecz rozegrali nasi młodzi gracze z rezerwami Glinika Gorlice. Mimo iż prowadziliśmy dwoma bramkami w tym meczu, to w końcówce meczu Glinik dopiął swego i zdołał wyrównać wynik spotkania. Z przebiegu meczu taki właśnie wynik był najbardziej sprawiedliwy. Brawo dla wszystkich! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan Młodzików

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2021 dobiegł końca!

Tabela MŁ

# Druzyna M Pkt
1 Respect II 10 25
2 Wójtowa 10 25
3 Łużna 10 24
4 Glinik 10 23
5 Korzenna 10 14
6 Biecz 8 13
7 BAP II 9 10
8 Ogień 10 9
9 Bobowa 9 5
10 Jelna 8 3
11 Zagórzany 10 0