Projekt Młoda Korzenna

W dniu 25.06.2024r. odbyła się Gala Mistrzów ULKS Korzenna 2024. Na symboliczne zakończenie sezonu zostały zaproszone drużyny mistrzów: Szkolni Mistrzowie Polski, mistrzowie ligi juniorzy młodsi U-17, mistrzowie ligi trampkarze U-15 oraz mistrzowie ligi młodziki U-13. Dodatkowo ich rodzice oraz wyjątkowi goście. Na naszej gali działo się bardzo dużo! Nie brakowało dobrej zabawy, triumfalnych śpiewów, łez wzruszeń oraz wyjątkowych chwil!

Więcej…

Młodziki z awansem do ligi regionalnej! W czwartkowe popołudnie pokonujemy bardzo dobrą drużynę Poprad Rytro, której dziękujemy za mecz oraz dodatkowo za mistrzowski szpaler, którym przywitano nas tuż przed meczem! Dziękujemy wszystkim naszym graczom oraz Trenerowi Patrykowi Stawiarskiemu za udaną rundę! Teraz pora na zasłużony odpoczynek, ale już w wakacje wracamy do ciężkich treningów! Przed nami teraz jeszcze większe wyzwania! Do zobaczenia!

Więcej…

Młodziki U-13 wygrywają swój kolejny mecz i pieczętują zwycięstwo swojej ligi!  Pokonujemy wysoko Barciczankę Barcice, chociaż z początku meczu było dość nerwowo. We czwartek ostatni akord tego sezonu! Nasi mistrzowie zagrają z Popradem Rytro. Po meczu odbędzie się feta! Znając naszych młodzików będzie "grubo" zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz! 

Więcej…

Mamy to! Wygrywamy bardzo ważny mecz w I lidze młodzików Nowy Sącz z Biegoniczanką! Teraz dumnie piastujemy fotel lidera i to czy do końca tam będziemy zależy już tylko od nas! Po meczu pełnym walki, na naprawdę wysokim poziomie - strzelamy rywalowi w drugiej połowie dwie bramki, które dają upragnione 3 punkty!  Bohaterem spotkania Bartosz Młynarczyk, to on wykorzystał dwa znakomite podania Michała Jasińskiego i dwukrotnie z zimną krwią pokonał golkipera gości! Warto dodać, że fenomenalnie na bramce spisywał się nasz bramkarz Jan Miczek, który w ważnych momentach popisał się niesamowitymi interwencjami. Wiele kapitalnych parad zaliczył również golkiper z Biegoniczanki! To był ich mecz, fascynujące występy bramkarzy! Jednak brawa należą się wszystkim! Dziękujemy za mecz!  Przed nami jeszcze dwa wymagające spotkania! Już w czwartek mecz wyjazdowy z Barciczanką, zaś za dwa tygodnie ostatni występ naszych chłopców, znowu będzie to mecz decydujący z aktualnym viceliderem Popradem Rytro! Będzie się działo! 

Więcej…

Kolejny pogrom naszych młodzików U-13 w swojej lidze! Tym razem nie daliśmy żadnych szans swoim rówieśnikom z LKS Świniarsko! Brawo za świetny mecz w którym znowu zagraliśmy na zero w defensywie! Brawo Panowie! Już za kilka dni w piątek niezwykle ważne spotkanie tego sezonu! Podejmować będziemy czołową drużynę ligi Biegoniczankę Nowy Sącz! Liczymy na podtrzymanie dobrej serii! Mecz na stadionie w Korzennej!

Więcej…

Pokaz siły naszych młodzików na stadionie w Krynicy-Zdroju!  Świetnie spisaliśmy się w meczu z Mineralnymi, gdzie napieraliśmy na ambitnie grającego rywala cały mecz! Efektem tego było zdobytych aż 7 goli (warto podkreślić świetną postawę bramkarza gospodarzy przez cały mecz)!  Brawo dla całego zespołu za bardzo dobre ambitne granie, które kompletnie nie pozwoliło rywalowi nic dziś ugrać! Taką drużynę chcemy oglądać!  W piątek gramy wyjazdowy mecz w Świniarsku! 

Więcej…

Młodziki gromią Zyndram! Dawno tak łatwo naszej drużynie nie było pokonujemy bardzo wysoko swojego rywala, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Dziś nasza kadra liczyła 20 zawodników, Trener mógł zrobić sporo zmian, wiele minut zaliczyli Ci, którzy zwykle grali na ławce! Już w poniedziałek mecz z Mineralnymi w Krynicy-Zdrój! Zapowiada się trudniejsze spotkanie!

Więcej…

Nasi młodzicy przegrywają w swojej lidze z rezerwami Dunajca Nowy Sącz! Trafiliśmy w końcu na solidnego przeciwnika, z którym łatwo niestety nie było. Mimo starań, nie zdołaliśmy zbyt wiele razy zagrozić bramce rywala w tym meczu. Szkoda, że w tym spotkaniu nie mogliśmy skorzystać ze swoich najlepszych zawodników. Mimo wszystko, cieszymy się, że mogliśmy odbyć tą cenną lekcję! Za tydzień w Korzennej gramy z Zyndramem Łącko! 

Więcej…

Jak na razie młodzicy U-13 ULKSu Korzenna nie mają sobie równych w swojej lidze!  W kolejnym meczu wysoko pokonują swojego rywala. W tym meczu nie byliśmy gościnni dla Chruślic z Nowego Sącza. Atakowaliśmy cały czas co przyniosło skutek, strzeliliśmy aż 8 bramek!  Brawo za dobrą grę dla naszej drużyny! Za tydzień walczymy z Dunajcem Nowy Sącz! 

Więcej…

Drugi mecz i drugie zwycięstwo! To się nazywa wejście w sezon naszych młodzików U-13!W czwartkowe popołudnie pokonaliśmy Akademia Piłkarska Kolejarz Stróże. Mecz nie należał do łatwych, sporo musieliśmy się napocić aby ugrać korzystny wynik! Kolejarz też grał bardzo dobrze, wielokrotnie zmusił do trudnych interwencji naszego bramkarza Jaśka! Brawo za walkę i poświęcenie! Teraz przed nami przerwa od zmagań ligowych! Ten czas wykorzystamy na trening i sparingi! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 10 27
2 Sokół 10 22
3 Biegoniczanka 10 22
4 Dunajec II 10 20
5 Poprad R. 10 18
6 Barciczanka 10 12
7 Mineralni 10 12
8 Świniarsko 10 10
9 Kolejarz 10 7
10 Chruślice 10 6
11 Zyndram 10 3