Projekt Młoda Korzenna - Przyszłość ULKSu KorzennaChcesz zapisać dziecko? Prosimy o kontakt, na podany powyżej numer! 

 
Treningi odbywają się cyklicznie w wybrane dni w Korzennej, w zależności od planu danej grupy czy pory roku, trenujemy na: Orliku w Korzennej, Hali widowiskowo - sportowej w Korzennej, Stadionie sportowym w Korzennej od niedawna nasi podopieczni mogą też korzystać z Basenu w Korzennej. Posiadamy wspaniałą bazę szkoleniową z bogatym zapleczem sprzętowym. Treningi prowadzone są zgodnie z unifikacją i wytycznymi PZPN, przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Zajęcia prowadzą licencjonowani Trenerzy: Albert Szczerba (koordynator), Łukasz Schreiner, Tomasz Kuzera, Patryk Stawiarski oraz Konrad Kuzera. 

Projekt Młoda Korzenna

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe.  Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom! 

Więcej…

Wow! Tak w skrócie można określić to co się działo dziś na boisku w Korzennej! Po bardzo dobrym meczu, stojącym na wysokim poziomie przegrywamy z liderującą drużyną ze Skawy! Rywal był po prostu niesamowity, tak dobrze grających młodzików przeciwko nam jeszcze nie wiedzieliśmy! Szacunek! Cieszy fakt, że byliśmy słabsi ale naprawdę niewiele! Brawo dla walczących do końca naszych zawodników! Gratulacje dla rywala! Już we wtorek kolejny ciężki mecz - tym razem grać będziemy na wyjeździe z Aserekteam Gorlice! 

Więcej…

Świetna seria młodzików trwa! Trzeci raz wygrywamy swój mecz, znowu z ogromną przewagą nad rywalem i co najważniejsze bez straconego gola! Brawo dla całej drużyny! Już w piątek czeka nas bardzo trudny mecz! Do Korzennej przyjedzie MasterKids Skawa - czołowa ekipa ligi! Miejmy nadzieje, że podtrzymamy zwycięską passę!  Dziękujemy rywalom za mecz! 

Więcej…

Młodziki rozpędzają się! To już drugie z rzędu przekonywujące zwycięstwo naszych młodych chłopców! Dziś pod naszym naporem padli nasi rówieśnicy z Młoda Orawa Jabłonka! Długa podróż okazała się niezwykle szczęśliwa i miła, na pewno zostanie zapamiętana na długo! Dziękujemy rywalom za mecz a naszym chłopakom gratulujemy zdobycia 3 punktów na trudnym terenie! W środe mecz z Akademią Respect!

Więcej…

Młodziki przełamują złą passę i wygrywają swój mecz! Zdobywamy pierwsze punkty w tej lidze, pokonując rywala z Mszany Dolnej!  W końcu pokazaliśmy na co stać naszych chłopców! Dziś nie daliśmy za bardzo rozwinąć skrzydeł rywalowi! Wszystko funkcjonowało jak należy, czego efektem jest końcowy wynik! Brawo dla całej ekipy oraz bohatera tego meczu Michała Jasińskiego! Dziękujemy AP Bonito za przyjazd do Korzennej i fajny mecz!

Więcej…

Nasi młodzicy rozpoczęli nowy sezon!  W swoim pierwszym meczu, podejmowali nie byle kogo bo samą Sandecję Nowy Sącz!  Przed tym meczem nasz kapitan otrzymał z rąk Prezesa MZPN Podokręg Piłki Nożnej Gorlice  Pana Waldemara Pyznara piękny Puchar oraz dyplom z zdobycie mistrzostwa I Ligi Gorlice w ubiegłym sezonie! Bardzo dziękujem. Sam mecz był bardzo zacięty i ciekawy, stworzyliśmy sobie mnóstwo dogodnych okazji, jednak na bramkę zamieniliśmy tylko trzy w pierwszej połowie meczu. Druga cześć tego spotkania była gorsza w naszym wykonaniu, Sandecja wykorzystała nasz błędy i strzeliła o jednego gola więcej - wygrywając to fajne spotkanie.  Dobry mecz, szkoda, że bez punktów! Jednak jesteśmy pewni, że jeszcze sporo ich w tym sezonie zdobędziemy! W sobotę wyjazd na Limanovię! 

Więcej…

W ubiegłą niedzielę odbył się rajd rowerowy Tour de Pogórze - Korzenna - Jasienna. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia! Partner wydarzenia: Lasy Państwowe 

Więcej…

Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron zaprasza na otwarcie wystawy Korzeński Wąwóz Historii przy Dworze w Korzennej. Dodatkową atrakcją będzie Rajd rowerowy - Tour de Pogórze ze startem przy Dworze w Korzennej - meta na Lądowisku w Jasiennej. Do wygrania po rajdzie będą rozlosowane nagrody rzeczowe! Czeka nas wspaniałe wydarzenie! Zapraszamy! 
 

Więcej…

Nasi młodzicy zakończyli swój zwycięski sezon! Dziś na koniec rozgrywek zremisowaliśmy bezbramkowo z Glinikiem Gorlice, po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu  Młodzicy kończą sezon bez żadnej porażki! To ogromny wyczyn, dzięki któremu zasługują na ogromny szacunek i zapiszą się w historii naszego klubu! Dziś kilku naszych chłopców zagrało w młodzikach po raz ostatni. Dziękujemy kapitanowi Adrianowi oraz Wojtkowi, Arturowi, Danielowi, Szymonowi, Krystianowi, Wiktorowi! Już niebawem nowa przygoda tych chłopców w trampkarzach, miejmy nadzieje, że będzie tak piękna jak w młodzikach!  Teraz pora na zasłużony odpoczynek - na szersze podsumowanie przyjdzie jeszcze czas.  Dziękujemy za wszystko! 

Więcej…

Trzeci Rodzinny Spacer po Lesie Plebańskim za nami. Pomimo obaw o pogodę wszystko wyszło fantastycznie!! Była piękna pogoda i mnóstwo atrakcji. Najważniejsze jednak było to, że uczestnicy dopisali. Na trasę wyruszyliśmy spod plebanii w Lipnicy Wielkiej i już od samego początku nasi przewodnicy animatorzy przygotowali wiele zadań i zagadek przyrodniczych. Całość została skonstruowana tak, aby zwłaszcza najmłodszym przybliżyć las, jego mieszkańców i liczne walory - a wszystko to w rodzinnym gronie i na świeżym powietrzu. Na zakończenie przy pomocy Pań z KGW Lipnica Wielka dla wszystkich przygotowano pyszne kiełbaski z prawdziwego ogniska. Pan Kazimierz i Pan Maciej – emerytowani leśnicy ze Stowarzyszenia KONAR przeprowadzili leśny quiz z nagrodami dla dzieci, dzieląc się przy tym ogromną wiedzą, pasją, szacunkiem i miłością do lasu.  Nie mogło zabraknąć także Piotra Firleja – wielkiego promotora Krainy Podkowca, który zawsze z wielkim zaangażowaniem opowiada o tym niezwykłym stworzonku. To właśnie dla małego podkowca na szczycie trasy został zawieszony domek. Ruch, świeże powietrze i leśny, czarodziejski klimat z najbliższymi – czego więcej potrzeba żeby przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie? Kto nie był niech żałuje i w przyszłym roku koniecznie przyłączy się do nas  

Więcej…

Początek
Poprzednia
1