Liga Okręgowa 2015/2016

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna 11
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  3
- Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  3
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
8 Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
2 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  4
3 Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
4 Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Griński Krzysztof Griński ULKS Korzenna  2
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  2
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  1
- Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  8
2 Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  7
- Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  7
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  7
5 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  6
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
7 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
- Paweł Olchawski Paweł Olchawski ULKS Korzenna  5
9 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
10 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  2
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  2
13 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Tomasz Ciastoń Tomasz Ciastoń ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Sejud Artur Sejud ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  1
- Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  1
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  1
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Mecz - Młodziki II Liga:          Korzenna - Glinik 17:00
Piątek - 30 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 16:00!


Mecz - Seniorzy Klasa O:               Korzenna - Gród 16:00
Niedziela - 02 Październik 2022

Zbiórka przedmeczowa: 15:00!


Mecz - Młodziki II Liga:       Aserek I - Korzenna 17:00
Piątek - 07 Październik 2022

Wyjazd: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2022/2023 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 02 Październik 2022r. Beginn Godzina: 16:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Podhalanin 7 19
2 Gród 8 19
3 Łosoś 7 16
4 Sokół 8 15
5 Amator 9 15
6 Zagórzany 7 14
7 Korzenna 8 12
8 Helena 8 12
9 Sandecja II 7 11
10 Zyndram 9 9
11 Biegonice 8 8
12 Kobylanka 7 8
13 Poprad R. 8 6
14 Hart 7 4
15 Biała 8 3
16 Skalnik 8 3