I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 56
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 50
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  9
4 Mateusz Oracz Mateusz Oracz ULKS Korzenna  4
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  4
6 Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  3
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  3
8 Krzysztof Szczygieł Krzysztof Szczygieł ULKS Korzenna  2
- Tomasz Stępień Tomasz Stępień ULKS Korzenna  2
10 Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1
- Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  1
- Kacper Gomulak Kacper Gomulak ULKS Korzenna  1
- Gracjan Świerad Gracjan Świerad ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 35
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 25
3 Mateusz Oracz Mateusz Oracz ULKS Korzenna 12
4 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna 11
5 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  8
6 Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  5
7 Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  4
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  4
9 Kacper Gomulak Kacper Gomulak ULKS Korzenna  3
- Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  3
11 Krzysztof Szczygieł Krzysztof Szczygieł ULKS Korzenna  2
- Mateusz Michalik Mateusz Michalik ULKS Korzenna  2
- Gracjan Świerad Gracjan Świerad ULKS Korzenna  2
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  2
15 Jakub Olszyński Jakub Olszyński ULKS Korzenna  1
- Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - WIOSNA - Kolejka 9
Datum Sobota, 22 Maj 2021r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Biegoniczanka Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Biecz 3 6
2 Sokół 3 6
3 Poprad M. 3 6
4 Korzenna 3 6
5 AP Goal 4 3
6 Biegoniczanka 2 3
7 Łosoś 2 0

Tabela MŁ

# Druzyna M Pkt
1 Jelna 3 7
2 Korzenna 3 4
3 BAP II 1 3
4 Ogień 2 2
5 Szymbark 3 0