Klasa A Nowy Sącz 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 12
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna 11
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna 11
4 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  8
5 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  5
6 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  4
8 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
11 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1
- Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  9
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  4
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
8 Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  8
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  4
4 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
- Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
10 Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Daniel Nowak Daniel Nowak ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
15 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Mecz - Młodziki II Liga:          Korzenna - Glinik 17:00
Piątek - 30 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 16:00!


Mecz - Seniorzy Klasa O:               Korzenna - Gród 16:00
Niedziela - 02 Październik 2022

Zbiórka przedmeczowa: 15:00!


Mecz - Młodziki II Liga:       Aserek I - Korzenna 17:00
Piątek - 07 Październik 2022

Wyjazd: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2022/2023 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 02 Październik 2022r. Beginn Godzina: 16:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Podhalanin 7 19
2 Gród 8 19
3 Łosoś 7 16
4 Sokół 8 15
5 Amator 9 15
6 Zagórzany 7 14
7 Korzenna 8 12
8 Helena 8 12
9 Sandecja II 7 11
10 Zyndram 9 9
11 Biegonice 8 8
12 Kobylanka 7 8
13 Poprad R. 8 6
14 Hart 7 4
15 Biała 8 3
16 Skalnik 8 3