Liga Okręgowa 2019/2020

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  6
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  4
3 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  3
5 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  3
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  3
4 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  1
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
2 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
4 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  2
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  2
8 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 20
Datum Środa, 16 Czerwiec 2021r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 26 60
2 Kolejarz 25 59
3 Łosoś 25 52
4 Gród 24 50
5 Zagórzany 25 50
6 Hart 25 38
7 Kobylanka 26 36
8 Zyndram 25 34
9 Sokół 24 32
10 Helena 26 32
11 Uście 25 31
12 Podhalanin 26 21
13 Zawisza 25 21
14 Łużna 25 20
15 Korzenna 26 19
16 Grybovia 26 15