Liga Okręgowa 2009/2010
 Siatka wyników

  KS Zakopane Orzeł Wojnarowa ULKS Korzenna Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Tymbark LKS Uście Gorlickie Ogniwo Piwniczna Zdrój Orawa Jabłonka Poprad Rytro Poroniec Poronin Przełęcz Tylicz Sokół Słopnice Watra Białka Tatrzańska Wierchy Rabka Zdrój
Skład Zespołu KS Zakopane2-03-02-14-14-12-30-31-28-15-02-21-25-01-03-2
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-12-22-11-32-01-42-13-16-12-11-02-03-13-25-2
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-13-00-40-32-12-10-22-51-30-03-13-12-21-32-3
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra0-21-15-12-23-01-24-22-03-04-02-33-03-34-02-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-02-30-02-20-30-31-03-44-20-04-12-02-00-31-0
Skład Zespołu Jordan Jordanów1-22-03-24-10-10-20-15-04-10-13-04-12-34-08-1
Skład Zespołu KS Tymbark1-10-30-32-11-06-10-02-12-13-35-24-06-02-02-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-23-21-50-41-12-02-42-33-34-36-11-21-10-30-4
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-15-12-04-33-07-44-12-12-02-27-04-12-31-01-0
Skład Zespołu Orawa Jabłonka0-16-04-21-20-15-23-40-11-23-10-24-23-31-21-5
Skład Zespołu Poprad Rytro2-00-04-10-31-04-23-04-22-25-35-23-25-24-23-2
Skład Zespołu Poroniec Poronin1-23-31-22-30-30-51-11-14-42-22-21-10-42-55-5
Skład Zespołu Przełęcz Tylicz2-23-20-12-13-14-02-02-14-31-12-22-42-41-85-2
Skład Zespołu Sokół Słopnice1-12-33-43-51-32-30-22-17-12-40-13-01-13-32-1
Skład Zespołu Watra Białka Tatrzańska3-10-14-06-01-14-03-11-13-07-15-23-23-23-03-1
Skład Zespołu Wierchy Rabka Zdrój0-53-34-11-21-03-10-53-33-21-60-26-02-33-11-5

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 16 Maj 2021r. Beginn Godzina: 16:00
Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 20 49
2 Kolejarz 20 44
3 Łosoś 20 42
4 Gród 18 39
5 Zagórzany 20 38
6 Hart 20 34
7 Zyndram 20 30
8 Uście 20 28
9 Helena 20 25
10 Kobylanka 19 24
11 Zawisza 20 19
12 Sokół 19 19
13 Podhalanin 20 16
14 Łużna 20 16
15 Grybovia 20 14
16 Korzenna 20 13