Liga Okręgowa 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Sokół Słopnice Gród Podegrodzie Hart Tęgoborze Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka Huragan Waksmund Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ LKS Wójtowa Orkan Szczyrzyc Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-21-02-11-32-22-13-34-21-20-10-30-64-11-12-07-1
4-2
Skład Zespołu Sokół Słopnice6-12-21-04-21-44-47-11-20-04-17-12-23-02-12-34-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-01-22-01-22-23-35-02-01-00-41-11-19-01-36-04-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-04-12-11-10-00-02-12-01-04-12-01-51-22-11-22-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-15-21-02-21-12-11-12-10-15-02-20-46-02-23-25-0
Skład Zespołu Poprad Rytro2-03-32-12-21-10-05-13-12-03-04-10-34-23-06-29-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne4-33-11-12-12-23-20-40-31-20-10-21-41-30-32-50-0
Skład Zespołu LKS Szaflary3-04-22-12-11-11-40-24-23-23-21-63-13-02-22-25-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-12-13-32-02-32-31-11-00-02-20-51-20-00-12-03-1
Skład Zespołu Huragan Waksmund1-43-23-21-02-01-21-01-01-02-11-20-110-00-03-110-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-32-20-21-01-14-14-22-11-11-13-11-54-04-16-15-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa0-14-32-12-10-12-21-16-22-13-10-12-15-10-14-1
6-0
0-0
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ5-05-24-04-05-06-12-12-03-03-12-10-05-03-04-16-0
Skład Zespołu LKS Wójtowa4-41-62-22-23-12-61-31-31-33-11-12-02-61-11-13-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc7-12-10-13-01-01-34-24-12-31-00-11-11-210-07-16-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-11-33-10-21-01-00-23-11-41-05-11-85-02-54-2
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-30-20-20-22-50-41-11-10-41-30-60-92-60-32-5

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 20
Datum Środa, 16 Czerwiec 2021r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 26 60
2 Kolejarz 25 59
3 Łosoś 25 52
4 Gród 24 50
5 Zagórzany 25 50
6 Hart 25 38
7 Kobylanka 26 36
8 Zyndram 25 34
9 Sokół 24 32
10 Helena 26 32
11 Uście 25 31
12 Podhalanin 26 21
13 Zawisza 25 21
14 Łużna 25 20
15 Korzenna 26 19
16 Grybovia 26 15