Liga Okręgowa 2015/2016
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice LKS Kobylanka AKS Ujanowice Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Helena Nowy Sącz Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa Limanovia Limanowa Orkan Raba Wyżna
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-11-01-43-02-30-01-22-12-22-21-22-21-30-21-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-03-31-04-10-10-24-32-01-03-11-44-11-30-24-2
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój6-21-11-35-12-20-16-12-21-32-41-01-00-13-51-4
Skład Zespołu Sokół Słopnice2-03-13-04-37-02-13-13-00-33-12-11-12-22-22-2
Skład Zespołu LKS Kobylanka1-11-23-10-23-22-05-33-00-20-43-01-02-20-43-2
Skład Zespołu AKS Ujanowice4-00-23-01-11-02-14-15-02-10-13-03-00-01-01-2
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-12-00-41-13-03-31-23-11-22-21-24-33-11-32-4
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-20-44-10-64-11-01-61-23-01-04-11-03-01-32-0
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna0-42-30-30-12-11-30-50-40-50-40-11-20-22-53-3
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-04-24-02-35-02-12-02-13-11-01-04-22-11-02-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-01-17-14-01-01-21-32-01-10-11-10-22-01-13-5
Skład Zespołu Huragan Waksmund1-02-02-10-33-02-31-31-02-20-31-22-32-20-10-2
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica2-11-24-41-22-24-01-12-13-02-31-21-02-10-35-4
Skład Zespołu Płomień Limanowa3-21-01-52-33-14-14-41-05-40-56-12-10-21-20-2
Skład Zespołu Limanovia Limanowa4-02-05-00-02-15-03-03-02-13-03-03-04-02-05-0
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna1-20-04-32-34-13-26-27-32-13-10-32-00-04-10-5

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2021/2022 - Kolejka 26
Datum Niedziela, 29 Maj 2022r. Beginn Godzina: 11:00
Górka Szczereż
Górka SzczereżTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 23 58
2 Zawisza 24 54
3 Amator 24 54
4 Dąbrovia 25 50
5 Nawoj 24 41
6 Grybovia 24 40
7 Budowlani 24 36
8 Orzeł P. 23 34
9 Victoria 24 34
10 Olimpik 25 28
11 KPT 25 27
12 Zamczysko 24 27
13 Górka 25 25
14 Mszalnica 25 20
15 Wicher 25 14
16 Ogniwo 24 10