Klasa A Nowy Sącz 2018/2019
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Amator Paszyn Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne Budowlani Jazowsko Łosoś Łososina Dolna Zawisza Rożnów Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów LKS Ubiad Górka Szczereż Zyndram Łącko LKS Świniarsko LKS Mszalnica Biegoniczanka Nowy Sącz
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-10-23-24-02-06-02-24-01-14-23-11-22-25-16-1
Skład Zespołu Amator Paszyn0-31-40-27-00-42-21-10-01-13-01-11-13-00-00-4
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-04-02-03-03-14-05-07-04-15-21-11-13-02-06-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne0-43-10-24-21-24-22-02-01-32-22-41-03-06-12-4
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-45-12-23-41-50-91-40-52-52-20-31-42-31-56-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna2-14-21-12-03-03-05-16-15-35-13-06-13-16-06-0
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-00-10-04-15-10-22-21-17-18-03-23-15-02-43-1
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-21-21-71-15-10-12-22-13-14-20-01-34-23-07-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-53-01-41-14-40-51-22-40-24-13-14-30-22-00-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-21-03-03-13-24-23-02-28-21-40-00-13-14-25-0
Skład Zespołu LKS Ubiad2-30-50-50-44-32-23-31-42-22-42-20-41-03-64-0
Skład Zespołu Górka Szczereż1-02-11-32-14-40-02-12-32-40-00-01-11-22-20-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko3-08-02-14-12-01-02-11-22-01-03-00-13-03-34-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-23-01-40-03-52-41-21-01-10-42-03-11-01-02-2
Skład Zespołu LKS Mszalnica0-22-20-32-15-01-52-31-22-42-32-52-01-15-26-1
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-42-50-123-51-30-63-21-35-01-36-21-22-24-12-4

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 20
Datum Środa, 16 Czerwiec 2021r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 26 60
2 Kolejarz 25 59
3 Łosoś 25 52
4 Gród 24 50
5 Zagórzany 25 50
6 Hart 25 38
7 Kobylanka 26 36
8 Zyndram 25 34
9 Sokół 24 32
10 Helena 26 32
11 Uście 25 31
12 Podhalanin 26 21
13 Zawisza 25 21
14 Łużna 25 20
15 Korzenna 26 19
16 Grybovia 26 15