I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - WIOSNA
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Poprad Muszyna Podhalanin Biecz Łosoś Łososina Dolna AP Goal
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-21-18-47-07-16-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-61-10-41-55-02-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-23-23-03-63-01-2
Skład Zespołu Poprad Muszyna5-16-16-36-29-211-0
Skład Zespołu Podhalanin Biecz1-30-11-24-14-23-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-21-32-42-110-71-2
Skład Zespołu AP Goal1-21-10-21-80-43-0

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2021 dobiegł końca!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Wisła 10 28
2 Beskidzka 10 21
3 Jarmuta 10 15
4 Glinik 10 12
5 Korzenna 10 7
6 Dunajec 10 3