Liga Okręgowa 2009/2010
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna

Zdjęcie zespołu [ULKS Korzenna]

 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Krzysztof Waligóra Krzysztof Waligóra   23 Czerwiec 1980 r. (42) 10 8 2 4 1 0 3 0
8 Kamil  Sadłoń Kamil Sadłoń   01 Maj 1990 r. (32) 20 19 1 20 6 0 0 0
10 Rafał  Turski Rafał Turski   24 Kwiecień 1985 r. (37) 14 8 6 6 1 0 2 0
11 Sylwester  Szambelan Sylwester Szambelan   12 Listopad 1990 r. (31) 29 29 0 14 13 0 3 0
17 Łukasz Kopczyński Łukasz Kopczyński   09 Czerwiec 1985 r. (37) 2 2 0 2 1 0 0 0
19 Zbigniew Kantor Zbigniew Kantor   22 Luty 1991 r. (31) 7 1 6 0 0 0 0 0
Suma 22 0 8 0
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
9 Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki   07 Maj 1986 r. (36) 25 24 1 14 3 0 9 1
13 Dawid  Obrzut Dawid Obrzut   22 Sierpień 1982 r. (40) 13 13 0 4 4 0 2 1
14 Piotr Głąb Piotr Głąb   25 Lipiec 1985 r. (37) 21 15 6 12 2 0 4 2
15 Daniel Krok Daniel Krok   07 Maj 1986 r. (36) 6 4 2 2 0 0 1 0
16 Adam Radzik Adam Radzik   10 Wrzesień 1987 r. (35) 8 8 0 2 1 0 2 0
20 Krzysztof Pater Krzysztof Pater   13 Lipiec 1990 r. (32) 9 4 5 3 0 0 1 0
21 Józef Kiełbasa Józef Kiełbasa   15 Luty 1972 r. (50) 13 13 0 0 0 0 4 1
23 Konrad  Koczanowicz Konrad Koczanowicz   03 Kwiecień 1991 r. (31) 4 0 4 0 0 0 0 0
26 Michał Szambelan Michał Szambelan   05 Sierpień 1990 r. (32) 6 2 4 2 0 0 0 0
27 Marcin  Kantor Marcin Kantor   14 Sierpień 1992 r. (30) 7 2 5 2 1 0 0 0
30 Krzysztof  Kubisz Krzysztof Kubisz   18 Lipiec 1991 r. (31) 3 2 1 2 0 0 0 0
Suma 33 0 31 5
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Artur  Nalepa Artur Nalepa   28 Sierpień 1972 r. (50) 20 19 0 0 2 0 6 1
3 Jarosław  Bieniek Jarosław Bieniek   31 Lipiec 1985 r. (37) 17 17 0 0 1 0 0 0
4 Paweł  Mróz Paweł Mróz   26 Czerwiec 1988 r. (34) 14 13 1 2 0 0 6 1
5 Jakub  Stawiarski Jakub Stawiarski   27 Listopad 1982 r. (39) 23 23 0 0 7 0 9 1
6 Dariusz Bernasiewicz Dariusz Bernasiewicz   21 Luty 1979 r. (43) 27 27 0 2 0 0 0 0
18 Jan Kantor Jan Kantor   15 Grudzień 1991 r. (30) 27 24 3 0 1 0 4 0
24 Albert Szczerba Albert Szczerba   24 Marzec 1989 r. (33) 6 1 5 0 0 0 1 0
25 Sylwester Górowski Sylwester Górowski   08 Styczeń 1992 r. (30) 5 3 2 0 0 0 1 0
28 Paweł Bernasiewicz Paweł Bernasiewicz   20 Wrzesień 1980 r. (42) 12 12 0 2 2 0 5 1
29 Łukasz  Pękała Łukasz Pękała   27 Kwiecień 1991 r. (31) 2 1 1 0 0 0 0 0
Suma 46 0 63 9
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Mariusz  Kosiba Mariusz Kosiba   18 Luty 1978 r. (44) 21 21 0 2 0 0 1 0
Suma 46 0 64 9

Plan Seniorów

Mecz - Młodziki II Liga:          Korzenna - Glinik 17:00
Piątek - 30 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 16:00!


Mecz - Seniorzy Klasa O:               Korzenna - Gród 16:00
Niedziela - 02 Październik 2022

Zbiórka przedmeczowa: 15:00!


Mecz - Młodziki II Liga:       Aserek I - Korzenna 17:00
Piątek - 07 Październik 2022

Wyjazd: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2022/2023 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 02 Październik 2022r. Beginn Godzina: 16:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Podhalanin 7 19
2 Gród 8 19
3 Łosoś 7 16
4 Sokół 8 15
5 Amator 9 15
6 Zagórzany 7 14
7 Korzenna 8 12
8 Helena 8 12
9 Sandecja II 7 11
10 Zyndram 9 9
11 Biegonice 8 8
12 Kobylanka 7 8
13 Poprad R. 8 6
14 Hart 7 4
15 Biała 8 3
16 Skalnik 8 3