I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ

Kolejka 1

Piątek, 23.08.2019
17:30 Korona Beskidu Tylicz 0 - 8 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 24.08.2019
15:00 Dunajec II Nowy Sącz 2 - 4 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 09.09.2019
18:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 28.08.2019
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Sandecja II Nowy Sącz 8 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 1 - 8 Poprad Muszyna Raport meczowy
18:00 Korona Beskidu Tylicz 4 - 0 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 31.08.2019
12:00 ULKS Korzenna 10 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 Korona Beskidu Tylicz 0 - 2 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
14:00 Dunajec II Nowy Sącz 3 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 01.09.2019
17:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Wtorek, 03.09.2019
16:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 04.09.2019
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 0 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 07.09.2019
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:30 Sandecja II Nowy Sącz 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 0 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 14.09.2019
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 7 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Korona Beskidu Tylicz 2 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 21.09.2019
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 1 - 4 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 2 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 Beskidzka Akademia Piłkarska 11 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 28.09.2019
10:00 Poprad Muszyna 1 - 7 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 1 - 8 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 05.10.2019
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 9

Wtorek, 08.10.2019
16:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 16.10.2019
16:00 Poprad Muszyna 0 - 8 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 12.10.2019
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 1 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Korona Beskidu Tylicz 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 13.10.2019
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 1 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 19.10.2019
10:00 Korona Beskidu Tylicz 11 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:30 Beskidzka Akademia Piłkarska 1 - 6 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 20.10.2019
15:00 Poprad Muszyna 1 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Poniedziałek, 21.10.2019
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2021/2022 - WIOSNA - Kolejka 8
Datum Niedziela, 29 Maj 2022r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Biegoniczanka Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Nawoj 7 18
2 Zyndram 5 12
3 Chruślice 7 12
4 Korzenna 6 10
5 Biegoniczanka 5 10
6 Dunajec 6 9
7 Sokół 4 7
8 Poprad R. 6 6
9 Biecz 6 4
10 Mszalnica 6 2
11 Budowlani 6 2