I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021

Kolejka 1

Sobota, 15.08.2020
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 8 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 22.08.2020
10:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 06.10.2020
16:00 Zyndram Łącko 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 29.08.2020
10:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 05.09.2020
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 23.09.2020
17:00 Kolejarz Stróże 5 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2020
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2020
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2020
10:00 Zyndram Łącko 4 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Środa, 28.10.2020
15:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2020
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 13 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 4 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 17.10.2020
10:00 Grybovia Grybów 5 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 2 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 07.11.2020
10:00 ULKS Korzenna 3 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 21.10.2020
15:30 Zyndram Łącko 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 24.10.2020
10:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 6 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 22.05.2021
10:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 06.06.2021
12:00 Zyndram Łącko 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 29.05.2021
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 13

Wtorek, 08.06.2021
18:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 14

Środa, 28.04.2021
10:00 Zyndram Łącko 6 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 14

Wtorek, 01.06.2021
17:30 Podhalanin Biecz 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 11.05.2021
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 15

Środa, 26.05.2021
10:00 Grybovia Grybów 8 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 5 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 01.05.2021
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 05.06.2021
10:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 18.05.2021
17:30 Podhalanin Biecz 0 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 08.05.2021
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 15.05.2021
10:00 Podhalanin Biecz 0 - 8 Kolejarz Stróże Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 21

Poniedziałek, 31.05.2021
17:30 Hart Tęgoborze 0 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 22

Środa, 19.05.2021
18:00 Grybovia Grybów 4 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 22

Środa, 09.06.2021
18:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS


Sezon 2020/2021 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Grybovia 12 31
2 Kolejarz 12 23
3 Zyndram 12 22
4 Korzenna 12 18
5 Łosoś 12 13
6 Podhalanin 12 12
7 Hart 12 3