Niestety liga okręgowa na nowy sezon w Korzennej powili się oddala! Przegrywamy dziś wysoko bardzo ważny mecz w Piwnicznej. Jeszcze nic przesądzone, będziemy walczyć dalej o utrzymanie, jednak nie da się ukryć, że nasza sytuacja w tym momencie jest już bardzo trudna. Zobacz zdjęcia z meczu!

W tym meczu drużyna Ogniwa była od nas piłkarsko lepsza, gracze gospodarzy z łatwością rozgrywali swoje akcję wyprowadzając piłkę od tył do tego skutecznie potrafili prostopadle uruchomić swoich najlepszych zawodników. Przez pierwsze 20 minut wyglądało to całkiem nieźle, można rzecz nawet, że to Korzenna była lepszym zespołem. Jednak nie umieliśmy wykorzystać swoich dogodnych okazji.

W 20 minucie Ogniwo wychodzi na prowadzenie, wrzutka Kozuba w pole karne i głową futbolówkę do bramki Sejuda pakuje Mirek Dropek. Po upływie 10 minut było już 3:0 dwie bramki zdobywa Sławek Cetnarowski, jedną po sytuacji sam na sam, zaś drugą strzałem z głowy.  W 39 minucie dobija nas celnym uderzeniem Paweł Kozub.

Tą fatalną pierwszą połowę kończymy jednak bramką. Dobrą akcję rozgrywa Michalik który podaje do Szczerby a ten na 5 metr do nabiegającego Dobosza, który sprytnie pakuje piłkę do bramki Matiaszka.

Po kompromitującej pierwszej połowie, wyszliśmy na drugą. Te drugie 45 minut zagraliśmy już dużo lepiej. Zbudowaliśmy sobie całkiem sporo dogodnych okazji, jednak praktycznie żadnej nie potrafiliśmy wykorzystać. Gol padł dopiero pod koniec meczu po faulu w polu karnym na Koraliku z rzutu karnego. Wcześniej dwukrotnie pokonał nas Paweł Kozub. W końcówce na osłodę karnego wykorzystał Mateusz Dobosz.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 6:2  drużyny Ogniwa Piwniczna. Już w środę kolejny mecz, naszym rywalem będzie Turbacz Mszana Dolna.

Ogniwo Piwnicna Zdrój - ULKS Korzenna 6:2 (4:1)

1:0 Dropek 20,

2:0 Cetnarowski 30,

3:0 Cetnarowski 35,