Remisujemy w wyjazdowym pojedynku z Łososiem. Tak się składa, ze wywalczony dzisiaj punkt jest naszym pierwszym punktem, który zdobyliśmy wiosną w wyjazdowym spotkaniu. Zależało nam na komplecie punktowym, jednak znowu się nie udało.Zobacz zdjęcia z meczu!

O pierwszej części meczu lepiej nie wspominać, Korzenna poza jedynym konkretnym strzałem w ostatniej minucie meczu Seweryna Michalika z rzutu wolnego niczym innym nie zagroziliśmy bramce Łososia. Michalik trafił w spojenie słupka z poprzeczką i to by było na tyle. Gospodarze, mieli kilka lepszych sytuacji, niebezpieczni byli głównie po dośrodkowaniach z bocznych sektorów gry. Właśnie po jednej z takich wrzutek pada gol. Kiepskie krycie i Andrzej Grabczyk dokłada nogę do piłki z kilku metrów kieruje ją do bramki Artura Sejuda.

Porażką 1:0 kończymy pierwsze 45 minut Na początku drugiej połowy przeprowadzamy kilka roszad w składzie co przynosi wymierny efekt i w końcu jakieś zagrożenie pod bramką Łososia. Korzenna w tej drugiej połowie miała więcej sytuacji, jednak Łosoś również groźnie atakował. Trzeba uczciwie sobie powiedzieć, że gdyby nie postawa naszego bramkarza Artura Sejuda, to Łosoś dwukrotnie powinien skierować piłkę do naszej bramki po strzałach z głowy. Fenomenalne interwencje naszego bramkarza przy stanie 1:0 dla Łososia w efekcie dały nam ciągłe nadzieje w tym meczu i i cenny punkt.

Po kilku próbach przeprowadzamy ładną akcję po której wyrównujemy. Kawał roboty wykonuje Przemek Grębski, który co tylko pojawił się na boisku. Przyjmuje on piłkę, odwraca się z nią mając na plechach przeciwnika mknie wzdłuż linii bocznej. Grębski dostrzega wbiegającego Szczerbę do którego gra piłkę. Albert w korzystnej sytuacji oddaje spryty strzał na wślizgu, piłka lobuje wychodzącego bramkarza i wpada do siatki.

Do końca tego meczu mieliśmy lepsze okazje jak Łosoś, jedna brakło troszkę dokładności i nie udało się pokonać po raz drugi w tym meczu golkipera Łososiny.  Spotkanie kończy się sprawiedliwym remisem 1:1.

Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna 1:1 (1:0)

1:0 A.Grabczyk 23,

1:1 A.Szczerba 73 (as. P.Grębski).

Żółta kartki: G.Znamirowski, M.Nowak - J.Kantor.

Łosoś: 1 Arkadiusz Kulpa - 20 Andrzej Grabczyk, 10 Tomasz Grzybowski, 9 Mariusz Krok (2 Radosław Nowak (63'), 13 Tomasz Michalakm, 5 Marek Nowak (19 Daniel Nowak (89'), 3 Wiesław Salamon (17 Konrad Pałka (70'), 7 Damian Skórnóg, 11 Bogusław Słomka, 15 Wojciech Zelek, 14 Grzegorz Znamirowski (6 Kamil Gargula (84').

ULKS: A.Sejud - K.Koralik, A.Szczerba, J.Kantor, K.Griński - M.Kantor, M.Olszewski (46 K.Krasiński), D.Wielgus (62 P.Grębski), S.Michalik - M.Dobosz, P.Szambelan (K.Bajorek 50).

Sędziował: W.Gargula (KS Nowy Sącz).