Juniorzy zakończyli sparingi przygotowujące do zbliżającego się sezonu! W swojej ostatniej potyczce pokonali wysoko swoich rówieśników z Sokoła Stary Sącz aż 7:1. Spotkanie rozgrywane było na boisku w Starym Sączu. Jest dobrze! Ale zawsze może być lepiej! Zobacz zdjęcia z meczu!

Podobnie jak w poprzednich sparingach tak samo i w tym, przewaga ULKSu była ogromna. Nasi zawodnicy bardzo dobrze operowali piłką i co chwile konstruowali groźne akcję! Graliśmy trzy tercje po 30 minut. Po pierwszych półgodzinach gry ULKS Korzenna prowadził 3:0, po ładnych golach Konrada Krasińskiego, Konrada Kuzery i Grzegorza Mroza. Kolejne półgodziny to tylko jednobramkowe powodzenie ULKSu, swojego drugiego gola dołożył Konrad Krasiński. W trzeciej ostatniej tercji wynik wyniósł 3:1 dla ULKSu, swoje bramki dołożyli jeszcze Grzesiek mróz, oraz dwie robiący dzisiaj różnicę Konrad Krasiński. Cały mecz zakończył się okazałym zwycięstwem Korzennej aż 7:1. Z dobrej strony pokazał się każdy z naszych zawodników, również i nominalni zmiennicy! Warto dodać, że w naszej drużynie zabrakło jeszcze kilku wartościowych zawodników! Na ligę będziemy mieć bardzo solidny zespół z mocną ławką rezerwowych!

Dziękujemy naszym kolegom ze Starego Sącza za możliwość rozegrania tak pożytecznego sparingu!

Bardzo optymistycznie wygląda gra naszych juniorów, dobrze to rokuje przed zbliżającym się sezonem! Jednak nie popadajmy zbytnio w hurraoptymizm, ponieważ w lidze rywalizować będziemy z dużo trudniejszymi rywalami. Będą silniejsze drużyny, przede wszystkim też starsze i bardziej doświadczone! Już w sobotę pierwszy poważny sprawdzian! Rusza liga a naszym rywalem będzie zespół z Nawojowej! Mecz na wyjeździe na trudnym terenie, pamiętamy ostatni mecz w Nawojowej gdzie przegraliśmy 2:1. Pora na rewanż!

Sokół Stary Sącz - ULKS Korzenna 1:7 (0:3) [JS]

0:1 K.Krasiński 11,

0:2 K.Kuzera 16,

0:3 G.Mróz 28,

0:4 K.Krasiński 46,

0:5 G.Mróz 49,