Od remisu rozpoczęli swoje zmagania nasi trampkarze w nowym sezonie! Patrząc na przebieg meczu trzeba być zadowolonym z wywalczonego punktu na trudnym wyjazdowym terenie, jakim niewątpliwie jest potyczka z Grodem Podegrodzie! Łatwo nie było!Zobacz zdjęcia z meczu!

Drużyna naszych trampkarzy dopiero rozpoczyna się zgrywać ze sobą, w naszej drużynie wystąpiło dziś kilku graczy, którzy po raz pierwszy wystąpili w jakimkolwiek meczu ligowym. Rywal z Podegrodzia ma tą przewagę, że większość ich graczy już grało przed laty w kategorii młodzik.

Przez cały mecz nasi zawodnicy musieli gonić wynik, mimo iż mieliśmy więcej klarownych okazji niż przeciwnik, to ciężko nam było przechylić szalkę na swoją stronę. Zawodziła nas w tym meczu skuteczność, oraz troszku słabiej zagraliśmy w defensywie. Bramki które wpadły do naszej bramki, zostały zdobyte przez Gród zbyt łatwo. Na nasze szczęście rywal też popełniał błędy, również w defensywie z czego skorzystali nasi gracze.

Pierwszego gola zdobył Gród, po rzucie karnym, po kilku minutach odpowiedzieliśmy za sprawą Konrada Jaworeckiego, który pięknie wykończył świetne podanie Dawida Wolińskiego. Niestety jeszcze przed przerwą dajemy sobie wkopać bramkę i na odpoczynek schodzimy z jedną bramką do tył.

W drugiej połowie znowu lepiej rozpoczął Gród, piękna akcja gospodarzy, kiepskie nasze krycie i po wspaniałej wrzutce i dobrym wykończeniu Gród podwyższa na 3:1. Ta bramka była ozdobą tego meczu. Korzenna się jednak nie poddaje i po kilku kolejnych minutach zaczynamy odrabiać straty! Kontaktowego gola zdobywa Konrad Jaworecki a chwilę później wyrównujące trafienie zalicza Dawid Woliński!

W końcówce meczu znowu wahania nastrojów, bowiem najpierw tracimy gola a w końcowej fazie meczu udaje się jeszcze wyrównać! Faul na Konradzie Jaworeckim i rzut karny na bramkę zamienia Gracjan Świerad! Mecz kończy się remisem 4:4!

Brawo dla naszych chłopców! Pokazaliśmy w tym meczu jak należy grać do końca! Gdy by nie to, to nie udało by się wygrać tego meczu! Jak na pierwsze nasze spotkanie, to możemy być zadowoleni, każdy z zawodników zagrał na dobrym poziomie! Podziękowania za włożone siły! Regenerujemy się, bo już w poniedziałek kolejny pojedynek! Tym razem naszym rywalem będzie Grybovia Grybów!

Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna 4:4 (2:1) [TR]

1:0 M.Kołaciak 19 (z rzutu karnego),

1:1 K.Jaworecki 21 (as. D.Woliński),

2:1 P.Kumor 28,

3:1 P.Wygoński 41,

3:2 K.Jaworecki 45 (as. K.Kubisz),

3:3 D.Woliński 47 (as. T.Stępień),

4:3 K.Dyrek 60,

4:4 G.Świerad 69 (z rzutu karnego).

Gród: 1 Bartłomiej Kumor - 7 Mateusz Bodziony, 11 Kacper Dyrek, 18 Wiktor Gomółka, 5 Bartłomiej Górecki, 3 Szymon Kmiecik, 10 Miłosz Kołaciak, 2 Dominik Lis, 16 Dawid Maciuszek, 15 Jakub Olszak, 8 Patryk Wygoński. Oraz: 12 Karol Kotlarz, 17 Łukasz Jurkowski, 4 Łukasz Kowalczyk, 9 Przemysław Kumor, 6 Patryk Lorek, 13 Mikołaj Wygoński, 14 Szymon Wygoński.

ULKS: M.Filip -  M.Hojnor, P.Kantor, K.Kubisz, M.Oracz - G.Świerad, T.Stępień, K.Kaczmarek, T.Turski - K.Jaworecki, D.Woliński. Oraz: A.Kois, J.Turski. W pogotowiu: P.Wielgus, K.Kakuba, Sz.Gut, K.Paciorek.