Kolejny raz już w tym sezonie nasi seniorzy tracą punkty w kolejnym spotkaniu w Klasie A! Tym razem remisujemy w Paszynie, gdzie po ciekawym meczu w którym sędzia zagwizdał aż 4 rzuty karne, padło 6 goli, mecz zakończył się podziałem punktów i remisem 3:3.  Zobacz zdjęcia z meczu!

Kolejny mecz nie zagraliśmy najlepiej, znowu mieliśmy problem w środkowej strefie, gdzie przegrywaliśmy dużo piłek. Jednak to Korzenna rozpoczęła ten festiwal strzelecki. Po dobrym podaniu Olszewskiego do bramki w sytuacji sam na sam trafił Mateusz Dobosz. Po kilku minutach spokojnie mogliśmy podwyższyć, ale dobrze w bramce gospodarzy spisywał się młody bramkarz.

Niestety w końcówce pierwszej połowie pech, przypadkowa ręka w polu karnym i rzut karny. Jedenastkę pewnie na bramkę zamienia Sebastian Gardoń. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie szybko arbiter podyktował kolejną jedenastkę, tym razem po dyskusyjnym faulu Tomka Rośka. Karnego na gola znowu zamienił Gardoń. Korzenna się nie poddawała i szybko doprowadziła do remisu. Ręka Urody w polu karnym i jedenastka dla Korzennej którą pewnie wykorzystuje Mateusz Dobosz.

To co udaje się nam odrobić, szybko marnujemy. Dobra akcja w środku pola Sebastiana Połcia, trudny strzał do boku odbija Arek Kulpa. Brak asekuracji i do bramki futbolówkę wbija Rafał Wojciechowski.
Po upływie kolejnych minut, arbiter dyktuje kolejną jedenastkę. W sytuacji sam na sam faulowany zostaje Mateusz Dobosz. Sam poszkodowany wykorzystuje karnego i mamy znowu remis 3:3.

Do końca tego meczu żadna z drużyn nie popełnia już błędu, mecz kończy się sprawiedliwym podziałem punktów.

Amator Paszyn - ULKS Korzenna 3:3 (1:1)

1:0 M.Dobosz 22 (as. M.Olszewski),

1:1 S.Gardoń 30 (z rzutu karnego),

2:1 S.Gardoń 55 (z rzutu karnego),

2:2 M.Dobosz 65 (z rzutu karnego),

3:2 R.Wojciechowski 70,

3:3 M.Dobosz 78 (z rzutu karnego).

Żółte kartki: K.Pogwizd, P.Szczecina - T.Rosiek.

Amator: 1 Adrian Głód - 16 Arkadiusz Chruślicki ( 6 Rafał Wojciechowski (55'), 14 Sebastian Gardoń, 9 Michał Gardoń, 24 Patryk Mika, 5 Damian Pogwizd, 3 Krzysztof Pogwizd, 10 Sebastian Połeć, 11 Przemysław Szczecina, 4 Michał Uroda, 18 Krystian Wojciechowski.

ULKS: A.Kulpa - D.Dudek, K.Bajorek (82 Ł.Kuzera), T.Rosiek (53 P.Olchawski), J.Kantor - M.Kantor, P.Chronowski (72 Sz.Obrochta), P.Szambelan, A.Szczerba, M.Olszewski (46 A.Wielgus), M.Dobosz.