Po wyrównanym meczu nasi trampkarze remisują z faworyzowanymi rezerwami Sandecji 2:2. Spotkanie rozgrywaliśmy dziś na boisku Zawady w Nowym Sączu. Mimo kilku zmarnowanych dogodnych sytuacji, ogólnie byliśmy zadowoleni po ostatnim gwizdku.Zobacz zdjęcia z meczu!

Pierwsza polowa to przewaga Sandecji, gospodarz miał więcej klarownych sytuacji, dla Korzennej dwukrotnie dogodne sytuacje zmarnował Konrad Jaworecki. W kilku sytuacjach mieliśmy po prostu szczęście, fatalnie kilka sytuacji przestrzeliła Sandecja. Bramka padła po strzale z 30 metrów. Nasz golkiper nie doskoczył do mocno uderzonej piłki. Rywal próbował grać piłką, miał większe posiadanie piłki, Korzenna starała się w najprostszy sposób przedostawać pod bramkę rywala. Do przerwy 1:0.

Na drugą część meczu wyszliśmy jak odmienieni. Zaczęliśmy budować sporo dobrych akcji. Głórwnym bohaterem był Dawid Woliński, który znalazł się w kilku dogodnych okazjach. Dawid strzelił bramkę po sytuacji sam na sam wyrównującą, a po kilku minutach wyprowadził nas na prowadzenie, po ładnym strzale w zamieszaniu podbramkowym.

Niestety nie udało się utrzymać prowadzenia do końca. Jedną z nielicznych akcji przeprowadza Sandecja i trafia do bramki Maćka Babca, który pojawił się między słupkami w drugiej połowie meczu. Maciek dzisiaj debiutował w meczu ligowym i spisał się nieźle.

Warto w tym miejscu wspomnieć o naszych środkowym obrońcy Mateuszu Hojnoru, bez którego nie było by kolejnego punktu. Mateusz grał kolejny raz niesamowicie, czyścił z najwyższą klasą. Brawo dla tego piłkarza bez którego grało by się nam bardzo ciężko!

Było to kolejne dla nas spotkanie w którym nasi gracze się sporo nauczyli. Szkoda zmarnowanych sytuacji, bo nasze nastroje po meczu były by jeszcze lepsze, dodatkowo bardzo przydały by się nam  2 punkty w ligowej tabeli. Walczymy dalej, przed nami teraz teoretycznie łatwiejsze pojedynki, początek tego sezonu nie był łatwy!

Sandecja II Nowy Sącz - ULKS Korzenna 2:2 (1:0) [JS]

1:0 Sandecja 20,

1:1 D.Woliński 55 (as. K.Kubisz),

2:1 D.Woliński 62 (as. K.Kubisz),

2:2 Sandecja 67.

ULKS:  M.Filip (35 M.Babiec) - M.Hojnor, K.Kubisz, A.Kois,  M. Oracz -  J.Turski, G.Świerad, K.Kaczmarek, T.Turski -  K.Jaworecki, D. Woliński. Oraz: G.Woliński.

Sędziował: P.Bielak (KS Nowy Sącz).