Remisem zakończył się kolejny mecz naszej drużyny seniorów. Tym razem zremisowaliśmy w  Grybowie na boisku jednej z lepszych drużyn w tym sezonie. Po ostatnim gwizdku jednak to gospodarze byli zadowoleni z wyniku, nasza drużyna nie do końca.Zobacz zdjęcia z meczu!

Obydwie drużyny nie wystąpiły dziś w najmocniejszych składach, w szeregach Grybovii brakowało kilku graczy, podobnie jak i w Korzennej, dziś nie mogliśmy skorzystać z podstawowych graczy Arka Kulpy czy Darka Dudka.

Po pierwszej niemrawej pierwszej połowie utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Spotkanie bramką w 10 minucie otworzył Paweł Krok. Dopadł on do bezpańskiej piłki i zdecydował się na błyskawiczny strzał. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Tomka Dźwigniewskiego. Po blisko 20 minutach wyrównała Korzenna, faulowany w bocznym sektorze Mateusz Dobosz, wrzutka w pole karne Konrada Krasińskiego i piękna główka Kamil Baczyńskiego.

Po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej części meczu dominowała praktycznie już tylko Korzenna. Niestety mimo kilku klarownych okazji nie potrafiliśmy skierować piłki do bramki naszego rywala. Dogodne okazje zmarnowali Albert Szczerba czy Przemek Szambelan. Powinniśmy wygrać ten mecz, szkoda straconych dwóch punktów. Do Korzennej wróciliśmy z małym niedosytem. Jednak z drugiej strony trzeba uszanować wywalczony na terenie rywala 1 punkt. W Grybowie w tym sezonie jeszcze nikt nie zapunktował.

Grybovia Grybów - ULKS Korzenna 1:1 (1:1)

1:0 P.Krok 10,

1:1 K.Baczyński 29 (as. K.Krasiński).

Zółte kartki: D.Obrzut, M.Kiełbasa, A.Pałancewicz, J.Niepsuj, J.Kiełbasa - K.Krasiński, M.Dobosz.

Czerwone kartki: B.Cisowski 75 - K.Baczyński 75 (Gwałtowne, agresywne zachowanie - kopnięcie przeciwnika w nogę.)

Grybovia: 1 Piotr Burnagiel - 17 Bartłomiej Cisowski, 18 Przemysław Grzesik, 10 Łukasz Hajduk (14 Dawid Obrzut (38'), 16 Maciej Kiełbasa, 5 Józef Kiełbasa, 7 Paweł Krok, 13 Jakub Niepsuj, 8 Marek Obrzut, 2 Rusłan Olejnik, 6 Aleksander Pałancewicz (15 Paweł Niepsuj (69').

ULKS: T.Dźwigniewski - J.Kantor, M.Mokrzycki, K.Bajorek, M.Kantor - K.Baczyński, K.Krasiński (65 D.Wielgus), M.Olszewski, P.Chronowski (60 P.Szambelan) - A.Szczerba, M.Dobosz (82 A.Wielgus).

Sędziował: Ł.Witek (KS Gorlice).