Trampkarze ULKSu wygrywają kolejny mecz z rządu! Dziś na boisku w Korzennej zwyciężyli z Heleną Nowy Sącz aż 7:3. Kibice którzy przyszli oglądać zmagania naszych najmłodszych chłopców obejrzeli aż 10 goli! Bohaterem dzisiejszego meczu został Dawid Woliński! Zobacz zdjęcia z meczu!

Co ciekawe nasza drużyna w tym meczu również przegrywała! Mimo iż rozpoczęliśmy od prowadzenia po golu Dawida Wolińskiego, zaraz dwukrotnie do naszej bramki trafiła Helena. Rywal miał w swoich szeregach dwóch bardzo groźnych zawodników, którzy grali w ofensywie. Mimo złego wyniku nasza drużyna się nie zdołowała, wręcz przeciwnie zaczęliśmy cisnąć obronę Heleny i szybko trafiliśmy kolejne bramki! Bohaterem tego meczu był nasz kapitan Dawid Woliński, który zdobył w tym meczu aż 5 goli! Trafił on pierwsze 3 bramki wykorzystał on sytuacje sam na sam, dwukrotnie asystował mu dobrze grający Tomek Stępień który też dołożył 4 gola jeszcze przed przerwą. Był to piękny gol naszego gracza, samo okienko bramki!

Przewaga w tym meczu trampkarzy z Korzennej była ogromna! W drugiej Polowie dołożyliśmy jeszcze trzy gole, dwukrotnie trafiał Dawid Woliński. Pierwszy gol to cudowne dośrodkowanie Kamil Kaczmarka na głowę Dawida, zaś drugi to wykończenie sytuacji sam na sam po pięknej akcji lewym skrzydłem najmłodszego w drużynie ULKSu Korzenna Patryka Wielgusa! Międzyczasie Helena trafiła nam jeszcze jedną bramkę. W samej końcówce meczu gola meczu z rzutu wolnego z okolic 30 metrów dołożył świetny jak zawsze Mateusz Hojnor, który od dawna zasługiwał na takiego gola!

Przez ostatnie kilkanaście minuta na placu gry w naszej drużynie prezentowali się zmiennicy, młodzi jeszcze nie doświadczeni gracze! Spisali się oni bardzo dobrze i pokazali, że przyszłość w trampkarzach ULKSu będzie należeć do nich!

Gratulacje dla całej drużyny! Dźwigamy się w górę tabeli! Oby tak dalej!

ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 7:3 (4:2)

1:0 D.Woliński 3 (as. T.Stępień),

1:1 Helena 15,

1:2 Helena  19,

2:2 D.Woliński 17 (bez asysty),

3:2 D.Woliński 20 (as. T.Stępień),

4:2 T.Stępień 30 (as. K.Jaworecki),

5:2 D.Woliński 55 (as. K.Kaczmarek),