Na trzy mecze przed końcem, nasi seniorzy przegrywają ważny mecz w Witowicach Dolnych. Dziś ulegamy Victorii, niezłemum bardzo mocnemu personalnie zespołowi, który rozprawił się z nami w pierwszej połowie tego meczu, konkretniej w samej końcówce pierwszych 45-minut.Zobacz zdjęcia z meczu!

W dzisiejszym spotkaniu w naszej drużynie brakował m.in. Marka Olszewskiego, brak tego gracza dało się nam solidnie odczuć. W drugiej połowie tego meczu na placu gry pojawił się Seweryn Michalik, który w końcu powrócił do naszej drużyny po dłuższej nieobecności!

Nie potrafiliśmy w tym spotkaniu znaleźć recepty na solidną defensywę gospodarzy oraz na bramkarza Victorii. Było kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki, niestety nie udało się. Swoje okazje bezlitośnie wykorzystywała za to Victoria, która w końcówce pierwszej połowy po prostu nas rozstrzelała.

Przez pierwsze 35 minut nie było bramek, jednak przewaga Victorii w końcu przyniosła gole. W porę nieprzerwana akcja Ogorzałka, który z ostrego kąta pakuje nam piłkę do bramki. Szybko mogliśmy wyrównać, jednak znakomite sytuacje nie wykorzystali Przemek Szambelan oraz Marcin Kantor. W końcówce pierwszej połowy popełniamy fatalne błędy w defensywie co wykorzystuje Victoria i pakuje nam dwa kolejne gole, w tym jeden do szatni tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Szkoda, szczególnie tych dwóch głupio straconych goli, przy wyniku 1:0 do przerwy ten mecz zupełnie inaczej mógłby się potoczyć.

Druga połowa była wyrównana, obydwie ekipy miały kilka klarownych sytuacji, jednak futbolówka nie wpadła już do bramki. Mecz zakończył się zasłużonym, chociaż troszkę za wysokim zwycięstwem Victorii 3:0.

Victoria Witowice Dolne - ULKS Korzenna 3:0 (3:0)

1:0 I.Ogorzałek 35,

2:0 J.Bednarek 40,

3:0 Grobarczyk 45.

Żółte kartki: J.Bednarek - K.Krasiński, K.Bajorek.

Victoria: 1 Sławomir Olszewski - 10 Kamil Bednarek (11 Arkadiusz Kmiecik (70'), 17 Józef Bednarek, 8 Michał Bugajski,  20 Mateusz Grabarczyk (3 Michał Goryl (80'), 7 Marcin Hajduk (16 Edward Skrzypiec (46'), 4 Jakub Kurzydło, 19 Krzysztof Mikulec (18 Marcin Goryl (75'), 9 Ireneusz Ogorzałek, 5 Andrzej Olbrycht, 6 Marcin Orzechowski.

ULKS: A.Kulpa - T.Kuzera, D.Dudek, K.Bajorek, J.Kantor - P.Szambelan (70 Sz.Obrochta), M.Kantor (65 S.Michalik), K.Krasiński, K.Baczyński (46 P.Chronowski) - A.Szczerba, M.Dobosz (85 P.Olchawski).

Sędziował: J.Chorowski (KS Nowy Sącz).