Nasi juniorzy po raz kolejny wygrywają w tym sezonie, tym razem gromią swojego rywala. Wygrywamy 17:2, bardzo wysoki wynik, który nie trafia się często. Nie mieliśmy dziś litości dla swojego przeciwnika, któremu strzelaliśmy bramki w tym meczu średnio blisko co 5 minut.Zobacz zdjęcia z meczu!

Cóż o tym meczu można pisać?  Korzenna pokazała swoją ogromną siłę, punktując niemiłosiernie swojego rywala. Warto dodać, że Rytro wystąpiło w pełnym 11-osobowym składzie.

Graliśmy dobrze, zespołowo, konsekwentnie co przełożyło się na ogromną ilość bramek. Przewaga w tym meczu była ogromna. Byliśmy skuteczni, chociaż dorobek bramkowy mógł być okazalszy, przy odrobinie szczęścia spokojnie mogło być ponad 20 zdobytych dla nas goli.

Po 7 trafień zaliczyli dziś niesamowici Konrad Kuzera i Grzesiek Mróz - Szacunek Panowie dla Was jak i dla całej bardzo dobrze grającej drużyny! Przebieg meczu przedstawia poniższa lista goli. Szacunek i podziękowania dla naszego rywala, za podjętą walkę i za to że nie zeszli z boiska już przy wysokim wyniku do przerwy. Powodzenia.

Przed naszymi juniorami już w poniedziałek kolejny mecz. Tym razem rywalem będzie Uście Gorlickie.

Poprad Rytro - ULKS Korzenna 2:17 (1:7) [JS]

0:1 G.Mróz 6 (as. K.Kuzera),

0:2 G.Mróz 10 (bez asysty),

0:3 G.Mróz 12 (as. K.Kuzera),

1:3 Poprad 25,

1:4 D.Widlak 28 (as. K.Krasiński),

1:5 K.Kuzera 35 (as. D.Szeliga),

1:6 D.Szeliga 40 (as. K.Kuzera),