Nasi seniorzy dorównali w obecnym weekendzie drużynom młodzieżowym i podobnie tak jak oni również wygrali swój mecz! Najstarsza drużyna pokonała po niezłym meczu na własnym stadionie Nawoj Nowojową 4:0!Zobacz zdjęcia z meczu!

Byliśmy w tym meczu stroną dominującą, a wynik 4:0 to najmniejszy wymiar kary. Dobrze zagraliśmy w pierwszej części meczu gdzie prowadziliśmy 3:0 w drugiej połowie było już troszku gorzej ze skutecznością i rywalowi trafiliśmy już tylko jednego gola. Oczywiście Nawoj kilka razy też zagroził naszej bramce, gdy już piłka minęła dobrze gającą naszą defensywę na posterunku był nasz bramkarz Arek Kulpa, który zakończył ten mecz z czystym kontem!

Pierwszy gol w rym spotkaniu pada po rzucie karnym, Dobosz dośrodkowuje piłkę w pole karne, gdzie błąd techniczny jednego z graczy Nawoja i ewidentna jedenastka. Rzut karny skutecznie na bramkę zamienia Mateusz Dobosz. Na 2:0 znowu trafia Dobosz, tym razem świetna akcja ULKSu, Jasiek Kantor wrzuca w pole karne, głową piłkę przedłuża Albert Szczerba w końcu ta trafia do Dobosza, który z kilku metrów pakuje piłkę do bramki.

W tej pierwszej połowie rywalowi zadaliśmy jeszcze jeden cios. Dobre wstrzelenie piłki na linię 16-ego metra, tam przepięknie uderza bez przyjęcia Marek Olszewski, w swoim stylu z podbicia pakuje cudowną bramkę!

W drugiej połowie mimo kilku świetnych okazji tylko Kamil Baczyńskie skierował piłkę do bramki. Obsłużył go w tej sytuacji Szymon Obrochta pięknym podaniem, a Kamil wykończył sytuacje sam na sam strzelając po krótszym rogu.

Za tydzień przedostatni już mecz jesieni, rywalizować będziemy w Rożnowie z miejscowym Zawiszą!

ULKS Korzenna - Nawoj Nawojowa 4:0 (3:0)

1:0 M.Dobosz 20 (z rzutu karne),

2:0 M.Dobosz 28 (as. A.Szczerba),

3:0 M.Olszewski 39 (as. S.Michalik),

4:0 K.Baczyński 75 (as. Sz.Obrochta).

Żółte kartki: S.Michalik, A.Szczerba - M.Musiał, M.Ferenc, D.Ferenc, P.Kotlarski, K.Skoczeń.

ULKS: A.Kulpa - M.Kantor, D.Dudek, K.Bajorek, J.Kantor - P.Szambelan (60 K.Baczyński), A.Szczerba, M.Olszewski (46 D.Wielgus), P.Chronowski (70 Sz.Obrochta) - S.Michalik, M.Dobosz (70 Ł.Kuzera).

Nawoj: 88 Gabriel Drąg - 17 Dawid Ferenc, 13 Mateusz Ferenc, 6 Paweł Kotlarski (18 Dominik Biel (65'), 14 Daniel Kotlarski, 10 Grzegorz Kulpa, 8 Tomasz Kulpa (16 Adam Mirek (70'), 5 Dariusz Nieć (11 Michał Musiał (65'), 3 Kamil Poręba, 9 Krzysztof Sadowski, 2 Krystian Skoczeń.