Drużyna seniorów zakończyła sparingi! Po wielu meczach podsumowaliśmy okres przygotowawczy, całkiem niezłym meczem z drużyną z Uścia Gorlickiego.  Mimo, iż przegrywaliśmy do przerwy to zdołaliśmy wyrównać oraz odskoczyć rywalowi! Był to bardzo twardy i nerwowy pojedynek, który zwyciężyła Korzenna!

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:1, jedyną bramkę zdobył z rzutu karnego Przemek Szambelan. W drugiej części meczu wszystko się odmieniło i trafiała już tylko Korzenna. Dwa pierwsze gole wpadły po stałych fragmentach. Do wyrównania doprowadził Kamil Baczyński po uderzeniu z rzutu wolnego. Ten sam gracz wyprowadził nas na prowadzenie, Baczyński wykorzystał kolejny w tym meczu rzut karny.

W końcówce meczu przepięknym uderzeniem popisał się powracający do wysokiej formy Dominik Wielgus. Oddał on strzał z okolic 25 metrów, futbolówka w przepięknym stylu poszybowała pod poprzeczkę bezradnego bramkarza.  Ta piękna bramka była ozdobą tego brzydkiego, twardego meczu.

Przed naszymi graczami już tylko liga! Już równo za tydzień pierwszy mecz ligowy! Naszym rywalem będzie LKS Świniarsko. Mecz na stadionie w Korzennej!

LKS Uście Gorlickie - ULKS Korzenna 2:4 (2:1)

0:1 P.Szambelan 20 (z rzutu karnego),