Kolejny mecz juniorów i kolejne wysokie zwycięstwo naszej drużyny bez straty gola! Nasi juniorzy znowu pokazują swoją silę, tym razem okazaliśmy się katem dla Nawoja Nawojowa, gdzie pokonaliśmy ich aż 10:0. Był to pierwszy mecz na wiosnę na boisku w Korzennej!

Co tu dużo pisać o tym meczu? Był to jednostronny mecz, porostu dwucyfrówka. Chociaż na początku meczu pojawiło się kilka groźnych akcji Nawoja. Pod każdym względem byliśmy dziś lepsi od swojego rywala, a swoją wyższość udokumentowaliśmy już zaraz na początku meczu, gdzie po 3 minutach prowadziliśmy już 2:0, a wszystko dzięki bramką braci Kuzera. Te gole pozwoliły naszej drużynie grać na dużym luzie i systematycznie co kilka lub kilkanaście minut dokładać kolejną bramkę w tym meczu. Im wynik był wyższy tym bardziej nonszalancko i lekceważąco na mecz reagował rywal. Licznik zatrzymał się na 10 trafieniach, co było najmniejszym wynikiem kary. Warto w tym meczu podkreślić osobę Konrada Kuzery, który miał udział praktycznie przy każdej bramce. Wielki szacunek dla naszego napastnika! Oczywiście też pochwała dla całej ambitnie grającej ekipy ULKSu Korzenna!

Brawa dla drużyny i trenera! Przed nami teraz okres bardzo trudnych i zarazem ważnych meczy. Musimy podejść do tych spotkań tak samo zdeterminowani jak do poprzednich pojedynków, dać z siebie wszystko i zagrać jak najlepiej!  Do boju Korzenna!

ULKS Korzenna - Nawoj Nawojowa 10:0 (4:0) [JS]

1:0 T.Kuzera 2 (as. G.Mróz),

2:0 K.Kuzera 3 (as. Z.Gryzło)

3:0 K.Kuzera 10 (as. D.Szeliga),

4:0 G.Mróz 17 (as. K.Kuzera),

5:0 K.Kuzera 49 (as. P.Stawiarski),

6:0 D.Widlak 55 (as. K.Kuzera),

7:0 D.Szeliga 70 (as. K.Kuzera),