Ostatni sprawdzian przed rundą rewanżową naszych trampkarzy już za nami! We wtorkowe popołudnie mierzyliśmy się z ekipą Hart Tęgoborze, którą zaprosiliśmy na mecz do Korzennej. Rywal zawiesił nam bardzo wysoko poprzeczkę, spotkanie zakończyło się wysokim remisem.

Był to sparing, który stał na niezłym poziomie jak na rozgrywki trampkarzy. Spotkały się dwie ciekawe drużyny, u których było widać spory postęp. Z racji faktu, że obydwaj trenerzy mieli do dyspozycji wielu graczy, zdecydowaliśmy się grać 3 razy po 30 minut, tak aby dać więcej pograć wszystkim graczom.

Początek meczu należał do Harta, który mocno zepchnął nas do defensywy. W kolejnych minutach meczu spotkanie się już bardziej wyrównało. Jedni jak i drudzy stwarzali wiele ciekawych sytuacji. Po pierwszej tercji prowadził Hart 2:1, jedynego gola dla ULKSu zdobył Konrad Jaworecki. W drugiej części meczu padł remis 2:2, gole dla ULKSu strzelali Mateusz Hojnor z rzutu karnego oraz Antek Kois, który trafił bramkę strzelając z dystansu. Końcówka meczu należała do ULKSu, piękną bramkę na wagę remisu ustrzelił młodziutki Patryk Wielgus. Dziękujemy rywalowi za bardzo wartościowy sparing! W sobotę przed naszymi grami pierwszy mecz ligowy, naszym rywalem będzie Gród Podegrodzie!

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 4:4 (1:2, 2:2, 1:0)

0:1 Hart 10 (z rzutu wolnego),

1:1 K.Jaworecki 13 (as. M.Babiec),