Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych nasi trampkarze nie próżnują! W ramach sparingu zmierzyliśmy się na sztucznym boisku w Stróżach z zespołem Akademii Kolejarz! Bo bardzo dobrym meczu pokonaliśmy rywala 3:1. Była to dla nas bardzo dobra lekcja, warto było pofatygować się do Stróż!

W większości tego meczu dominował Kolejarz, miał sporą przewagę w posiadaniu piłki oddał dużo strzałów, jednak ciężko graczom Akademii było znaleźć receptę na fantastycznie broniącego Maćka Babca, któremu wtórowała bardzo dobrze grająca defensywa Korzennej. Nie ma się co dziwić w szeregach drużyny Kolejarza zagrało dziś kilku graczy z rocznika 2002, którzy wystąpili już nie jednokrotnie w meczach I ligi juniorów starszych pod wodzą trenera Stanisława Szpyrki! Mimo to, nasza drużyna pokazała klasę i znalazła receptę na solidnych rywali.

Dla ULKSu trafiali, zaraz na początku mecz Dawid Woliński, który sam na sam z bramkarzem fantastycznie go przelobował. W drugiej części meczu, błąd bramkarza Kalisza wykorzystał Konrad Jaworecki, a w kocówce meczu jeden z mniejszych i młodszych graczy na boisku Patryk Wielgus zdobył gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Gracjana Świerada. Na minutę przed końcem honorowego gola zdobył Kolejarz.
Brawo za całej drużyny! Dziękujemy rywalowi za możliwość sparowania, szczególnie trenerowi Robertowi Święsowi!

Akademia Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna 1:3 (0:1)

0:1 D.Woliński 8 (as. K.Kaczmarek),

0:2 K.Jaworecki 50 (bez asysty),

0:3 P.Wielgus 68 (as. G.Świerad),

1:3 Kolejarz 70.

ULKS: M.Babiec - M.Oracz, M.Hojnor, K.Kubisz, A.Kois - P.Kaczmarek, K.Kubiak, G.Świerad, T.Turski - J.Turski, D.Woliński. Oraz: K.Jaworecki, T.Stępień, P.Wielgus, K.Gołąb, G.Woliński, S.Grygiel, Ł.Bajerski, P.Błażusiak.