Kolejnym wysokim zwycięstwem zakończył się mecz naszych juniorów. Rym razem rozgromili rywala ze Starego Sącz. Ten pojedynek rozgrywany był na fatalnym boisku w Świniarsku. Mimo wszystko nasi gracze świetnie sobie poradzili, chociaż po pierwszej połowie nie byli niczego pewni.

Worek z bramkami otworzył się na dobre dopiero w drugiej części meczu, po pierwszej połowie powodziliśmy tylko 1:0, po szybkiej bramce w początkowych minutach meczu. Tuż po przerwie gola z głowy zdobył Konrad Krasiński, który co tylko zameldował się na murawie. Wielką rolę odegrał w tym meczu niesamowity w tym sezonie Konrad Kuzera, który zdobył aż 4 gole, trzykrotnie przy jego trafieniach obsłużył go Dawid Widlak.

Byliśmy bezlitośni dla Sokoła, bramki padały jedna po drugiej, wynik zatrzymał się na 6 oczkach. To najmniejszy wymiar kary, bowiem zmarnowaliśmy jeszcze kilka świetnych okazji.  Brawa dla całej drużyny za kolejny bardzo solidny mecz! Już za kilka dni kolejny pojedynek! Tym razem rywalizować będziemy ze Skalnikiem Kamionka Wielka!

Sokół Stary Sącz - ULKS Korzenna 1:6 (0:1) [JS]