Nasza najmłodsza drużyna podobnie jak ich starsi koledzy juniorzy nie przegrywają kolejnego meczu z rzędu! Nasze seria to już 11-meczy bez porażki! Dziś wygraliśmy w Muszynie, wbrew wynikowi ten mecz był bardzo trudny! Decydujące bramki padły dopiero w drugiej połowie tego pojedynku!

Kolejny raz zaprezentowaliśmy się wyjątkowo świetnie w obronie! Efektem tego jest nie stracenie znowu żadnego gola! Dotychczas w rundzie wiosennej z Maciejem Babiec na bramce, nasza ekipa straciła tylko dwie bramki! Do świetnej gry obronnej doszła niezła gra w ataku, dobra skuteczność i nasi trampkarze kompletują kolejne 3 punkty!

Do przerwy wynik 0:0, Muszyna miała dużo więcej groźnych sytuacji, gracze gospodarzy dobrze operowali piłką, wygrywali dużo pojedynków jeden na jeden. Nasz zespół nastawił się przede wszystkim na defensywę oraz na wyprowadzanie szybkich kontr. W jednej sytuacji mieliśmy sporo szczęścia kiedy to jeden z graczy ostemplował naszą poprzeczkę.

W drugiej połowie zaczęliśmy trafiać, najpierw świetne podanie Kamila Kaczmarka wykorzystał Krzysiek Kubiak. Po kilku minutach Kamil Kaczmarek faulowany był w polu karnym, jedenastkę bardzo pewno wykorzystał nasz kapitan Mateusz Hojnor. Szybko zrobiło się 0:2!

Dzieło zniszczenia dopełnił w ostatniej minucie Konrad Jaworecki, który wszedł na ostatnie minuty tego meczu. Wykorzystał on dośrodkowanie z rzutu wolnego naszego najlepszego dziś zawodnika Kamila Kaczmarka!

Brawo trampkarze! Klub ULKS Korzenna jest niezwykle z Was dumny! Tak trzymać!

Poprad Muszyna - ULKS Korzenna 0:3 (0:0)

0:1 K.Kubiak 44 (as. K.Kaczmarek),

0:2 M.Hojnor 60 (z rzutu karnego),

0:3 K.Jaworecki 70 (as. K.Kaczmarek).

ULKS: M.Babiec - M.Oracz, M.Hojnor, K.Kubisz, A.Kois - K.Kaczmarek, J.Turski, G.Świerad, T.Turski -  K.Kubiak, D.Woliński. Oraz: K.Jaworecki. W pogotowiu: Ł.Bajerski, K.Gołąb, S.Semla, M.Semla, M.Halaś.

Sędziował: Hojniak (KS Nowy Sącz).