Nasi trampkarze kilkadziesiąt minut po wielkim sukcesie juniorów na boisku w Korzennej, rozegrali swój mecz z Hartem Tęgoborze! Po słabszej pierwszej połowie i po świetnej drugiej zremisowaliśmy ze swoim rywalem 1:1. Nasi trampkarze ciągle utrzymują miejsce na podium!

W pierwszej części tego meczu wyglądaliśmy bardzo niemrawo, przegrywaliśmy dużo pojedynków jeden na jeden, jak i w powietrzu z po prostu lepszymi graczami Harta, którzy nie odstawiali nogi i grali bardzo zdecydowanie i twardo. Nie udało się nam zbudować ani jednej dobrej akcji, ze sporego przypadku niestety straciliśmy bardzo głupią bramkę.

W drugiej połowie ewidentnie było widać zmęczenie naszych rywali, co przełożyło się na sporą dominację ULKSu. Pojawiły się dobre akcje, groźne dośrodkowania, sporo rzutów rożnych, strzałów. Niestety jak to często bywa zawodzi skuteczność.

W 65 minucie gdy wynik brzmiał 0:1 dla gości, do przodu został przesunięty nasz najlepszy gracz, stoper Mateusz Hojnor. Pojawienie się tego gracza w naszej ofensywie – błyskawicznie przyniosło skutek. Kamil Kaczmarek sprytnie wybija rzut wolny, płasko podana piłka idealnie do Mateusza Hojnora, który kieruje piłkę do bramki rywala. Mamy remis i próbujemy za wszelką cenę wygrać w tym meczu. Mamy dobre okazję, świetnie – jednak minimalnie niecelnie z głowy uderzył Kacper Kubisz. Szkoda tej sytuacji.

Do końca meczu nie udaje się już nam pokonać bramkarza gości i mecz kończy się wynikiem remisowym jeden jeden. Podziękowania dla naszych graczy za walkę i siły włożone w ten mecz!

Za tydzień nasi trampkarze podejmować będą mistrza, lidera Sokoła Stary Sącz, który będzie występował w czerwcowych barażach o udział w MLT. Jak dobrze pójdzie, ten mecz będzie rozgrywany jako inauguracja nowo wyremontowanego stadionu w Starym Sączu! Czeka nas niezwykle ciężka przeprawa, jednak z własnego doświadczenia wiemy, że nawet z tak świetnym z Sokołem też da się wygrać! Trzeba to powtórzyć!

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 1:1 (0:1) [TR]