Seniorzy idą za ciosem i wygrywają po raz kolejny swój mecz! To już czwarte zwycięstwo z rzędu! Znowu wysoko pokonują swojego rywala! Tym razem rozgromiliśmy ostatnią drużynę ligi Orła Ptaszkową. Bohaterem tego meczu został 17-letni Daniel Szeliga, który zdobył 3 piękne gole!

Spotkanie rozgrywane było na boisku w Cieniawie, które śmiało można uznać za najgorsze w tej lidze. Małe, twarde nierówne boisko to nie są wymarzone warunki do grania dla naszej drużyny. Obawialiśmy się tego meczu z oczywistych powodów, wiedzieliśmy, że będzie to mecz, w którym trzeba przede wszystkim postawić na twardą walkę. Każdy kto tutaj gra, zawsze napotyka na jakieś problemy. Na nasze szczęście rywalizowaliśmy dziś z teoretycznie najsłabszą drużyną ligi Orłem Ptaszkowa, outsidera który już raczej po meczu z Korzenną przesądził sobie spadek do B klasy.

W naszej drużynie wystąpił dziś junior Daniel Szeliga, który pauzował z powodu nadmiaru kartek w meczu ligowym juniorów. Daniel udowodnił, ile znaczy w seniorskiej drużynie nasz jeden zdolny junior.

To właśnie on rozpoczął strzelanie w tym meczu, asysta Draka Dudka i Daniel Szeliga pięknym lobem pokonuje bezradnego bramkarza. Po kilku minutach Szeliga podaje piłkę wzdłuż bramki idealnie do Alberta Szczerby, który kieruje futbolówkę do pustej bramki. Korzenna mocno przeważała, chociaż w tej pierwszej części meczu Ptaszkowa też miała swoje szanse, raz nawet obili słupek naszej bramki.

Kolejne bramki padły po rzutach karnych, faulowani w polu karnym byli Paweł Chronowski oraz Daniel Szeliga. Jedenastkę bardzo pewnie na bramkę zamienili Kamil Baczyński oraz Daniel Szeliga.

Do przerwy 4:0. Druga połowa zaczęła się dla nas jeszcze lepiej jak pierwsza, szybko zdobywamy piątą bramkę i praktycznie jest już po meczu. W okolicy 75 minuty Mateusz Dobosz dokłada 6 gola, wykorzystuje on sytuację sam na sam z bramkarzem. W samej końcówce meczu Orzeł zdobywa honorową bramkę!

Podziekowania dla wszystkich naszych graczy za walkę! Przed nami teraz mecz w środę, gramy zaległy mecz z Hartem Tęgoborze! Stadion Korzenna! Do boju ULKS!

Orzeł Ptaszkowa - ULKS Korzenna 1:6 (0:4)

0:1 D.Szeliga 15 (as. D.Dudek),

0:2 A.Szczerba 25 (as. D.Szeliga),

0:3 K.Baczyński 30 (z rzutu karnego),

0:4 D.Szeliga 40 (z rzutu karnego),

0:5 D.Szeliga 47 (as. A.Kulpa),

0:6 M.Dobosz 70 (as. D.Wielgus),

1:6 Orzeł 82.

ULKS: A.Kulpa - P.Mróz, D.Dudek, K.Bajorek, J.Kantor - K.Baczyński (72 K.Grząbel), D.Wielgus, M.Kantor, P.Chronowski (55 P.Szambelan) - A.Szczerba (65 M.Dobosz), D.Szeliga (80 B.Grząbel).