Nasi trampkarze kończą sezon z przytupem! W swoim ostatnim meczu ligowym pokonali  Poprad Rytro 2:0. Wygraliśmy zasłużenie, bowiem byliśmy drużyną lepszą. Nasza najmłodsza drużyna skończy sezon na wspaniałym 3 miejscu! Brawo dla naszych młodych chłopców za cały udany sezon!

Rywalizowaliśmy dziś z Popradem Rytro, który trzeba sobie powiedzieć zrobił ogromny postęp od czasu naszego ostatniego meczu jesienią. Rytro bywało w tym spotkaniu monetami groźne. Warto dodać, że gracze gości byli dziś mocno osłabieni, bowiem z powodu kontuzji kolana nie mógł zagrać ich lider, najlepszy zawodnik Piotr Duda. Na pewno, gdyby w szeregach Popradu występował ten gracz, było by o wiele ciężej!
Pierwszy gol w tym meczu wpadł po pięknej indywidualnej akcji Kamila Kamczarka, który pomknął prawym skrzydłem i oddał piękny strzał z ostrego kąta. Futbolówka poszybowała idealnie pod porzeczkę! To była popisowa akcja naszego skrzydłowego, który w ramach „cieszynki” po tym golu sam sobie bił brawo siadając na trybunach!

Na dwa zero na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowie podwyższył Kacper Kubisz. Nasz stoper oddał w brew pozorom łatwy strzał, jednak błąd popełnił golkiper Popradu, który w momencie łapania piłki sam sobie ją wrzucił do bramki.

W drugiej części meczu na placu gry w szeregach Korzennej pojawiło się wielu zmienników, na placu gry pojawili się wszyscy rezerwowi, wielu młodych graczy, przed którymi dopiero gra się zaczyna! Każdy się spisał z bardzo dobrej strony! Jednak w drugiej części meczu bramka żadna już nie padła i to spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy!

Trampkarze kończą sezon na 3 miejscu! Świetny wynik naszych młodych chłopców, uplasowaliśmy się za niedotrzymania w tym sezonie Sokołem Stary Sącz, oraz za dużą szkółką Dunajca Nowy Sącz! W tym sezonie przegraliśmy tylko 3 krotnie! Jako jedyni trafiliśmy bramki Sokołowi w meczach w których oni stracili punkty! Jest wiele powodów do domu! Wielkie podziękowania dla wszystkich graczy za cały sezon! Szczególnie dziękujemy tym, którzy kończą przygodę w trampkarzach! Szczególnie naszemu kapitanowi drużyny Dawidowi Wolińskie, ale również też Tomaszowi Turskiemu, Konradowi Jaworeckiemu, Gracjanowi Świeradowi oraz Maciejowi Babiec, którzy zagrali dziś po raz ostatni…. Wszystkim tym graczom życzymy powodzenia w juniorach w przyszłym sezonie!

Przed naszymi teraz wakacyjna przerwa! Zasłużony odpoczynek po, którym już od lipca mocno weźmiemy się za pracę! Przed nami nowy wymagający sezon! Cel to oczywiście grać jeszcze lepiej jak w ostatnim sezonie i uplasować się jeszcze wyżej w ligowej tabeli!

ULKS Korzenna - Poprad Rytro 2:0 (2:0) [TR]

0:1 K.Kaczmarek 25 (as. P.Wielgus),

0:2 K.Kubisz 32 (bez asysty).

ULKS: M.Babiec - M.Oracz, M.Hojnor, K.Kubisz, Ł.Bajerski - K.Kaczmarek, J.Turski, G.Świerad, A.Kois -  P.Wielgus, D.Woliński.Oraz: K.Jaworecki, K.Kubiak, S.Grygiel, Sz.Gut, G.Woliński, K.Gołąb, P.Błażusiak.

Sędziował: M.Tutko (KS Gorlice).