Korzenna przegrywa swój pucharowy mecz z Kolejarzem Stróże. Po bardzo ciekawym meczu, gdzie padło wiele bramek, rzutem na taśmę lepszą okazała się drużyna z okręgówki.Ten kto nie mógł widzieć tego widowiska może żałować! Emocje sięgały zenitu! Już za niecały tydzień ruszamy z ligą!

W drugiej rundzie Pucharu Polski okręgu Nowy Sącz zmierzyły się drużyny ULKS Korzenna (A klasa) z Kolejarzem Stróże( okręgówka), gospodarze w pierwszej rundzie pokonali Orzeł Ptaszkową, a drużyna ze Stróż dopiero weszła w rozgrywki, jako wyżej rozstawiona. Biorąc pod uwagę, że to mecz sąsiadów, zapowiadało się ciekawe spotkanie. Kto był na meczu na pewno nie żałował bo emocji nie brakowało!
Mecz od pierwszych minut był walką akcja za akcję, lecz w pierwszej części skuteczniejsi byli goście, którzy w dziesiątej minucie prowadzili już 2-0, do przerwy jeszcze gospodarze zaliczają kontaktowe trafienie na 2:1. Druga połowa to już otwarta walka i gonitwa gol za golem i gdy w 90” był remis do którego ambitnie gospodarze doprowadzili, chyba większość widzów czekała na karne, jednak Kolejarz zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i w doliczonym czasie trafia zwycięską bramkę z rzutu wolnego.

ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże 4:5 (1:2)

0:1 M.Matusik 2 (as. J.Krok),

0:2 A.Rak 10 (as. Ł.Znamirowski),

1:2 P.Chronowski 30 (as. D.Szeliga),

1:3 A.Rak 60 (as. M.Matusik),

2:3 J.Gródek 65 (as. D.Szeliga),

2:4 R.Święs 70 (as. J.Krok),

3:4 D.Widlak 80 (as. T.Michalak),