O meczu z Sokołem Stary Sącz trzeba jak najszybciej zapomnieć. Był to kiepski dla nas mecz, w którym straciliśmy bardzo proste, głupie bramki. Oczywiście przeciwnik był od nas  lepszy i zasłużenie wygrał jednak wymiary porażki są zdecydowanie za duże.

Pierwsza połowa była fatalna, straciliśmy głupie bramki. Pierwszą po zamieszaniu po rzucie rożnym, drugą sporym błędzie naszego młodego stopera, trzecią z rzutu wolnego gdzie lepiej mógł zachować się nasz golkiper. Szybkie 0:3 do przerwy i praktycznie jest już po meczu.

Trener w przerwie decyduje się na odważny ruch, zmienia 4 graczy! Te zmiany odmieniły naszą drużynę. Przeważaliśmy, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, budowaliśmy niezłe akcje ale mimo to nie byliśmy w stanie znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę Sokoła.

W końcówce meczu, gdzie otworzyliśmy się kompletnie, wynik ustalił Ćwik mocnym strzałem w środek bramki, z którym nasz młody bramkarz nie dał sobie rady.

Trzeba wyciągnąć poważne wnioski po tym co pokazaliśmy dziś i zmazać plamę za klika dni, gdzie podejmować będziemy Zawiszę w Rożnowie. Nie załamujemy się, to dopiero początek sezonu, będzie lepiej!

ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz 0:4 (0:3)

0:1 K.Owsianka 18,

0:2 D.Ćwik 34,

0:3 D.Ćwik 41,

0:4 D.Ćwik 90.

Żółte kartki: D.Wielgus, K.Bajorek, T.Michalak, I.Ogorzałek - M.Wójcik, T.Rusin, K.Tokarczyk.

ULKS: A.Kulpa (46 Sz.Szczerba) - T.Kuzera, P.Rosiek, J.Kantor, M.Kantor (46 K.Bajorek) - D.Wielgus (46 I.Ogorzałek), D.Widlak, P.Chronowski (46 K.Baczyński), T.Michalak (80 P.Stawiarski), A.Szczerba, D.Szeliga.

Sokół: 1 Mateusz Kozłowski - Marcin Wójcik 11, 3 Kacper Tokarczyk, 5 Arkadiusz Stępka (15 Adrian Maślanka (51'), 20 Tomasz Rusin, 7 Krystian Owsianka (2 Dariusz Szczypta (89'), 17 Paweł Marduła, 13 Jarosław Haza, 18 Kamil Głębocki, 10 Dawid Ćwik, 14 Szymon Banach (9 Bartłomiej Obrzud (28').