Świetnie rozpoczęli zmagania ligowe nasi juniorzy, którzy w swoim pierwszym meczu ligowym pokonali w wyjazdowym meczu Grybovie Grybów 1:3.  Czyżby nasi juniorzy rozpoczęli nową, taką jak ostatnio wspaniałą serię wielu meczy bez porażki? Liczymy na to!

Mecz z Grybovią Grybów był wielką niewiadomą. Rywal zupełnie nie znany, beniaminek rozgrywek z którym jeszcze nigdy się nie mierzyliśmy. Grybovia po całym meczu okazała się solidnym rywalem, jednak była za słaba na Korzenną.

Spotkanie znakomicie się dla nas rozpoczęło, już w pierwszych minutach bramkę zdobył Dawid Wildak. Ten sam gracz jeszcze raz trafił w tej pierwszej połowie. W pełni kontrolowaliśmy pierwszą cześć tego meczu, gdzie spokojnie mogliśmy prowadzić dużo wyżej.

W drugiej połowie nasza gra nie wyglądał już tak dobrze. Jedynego gola dla ULKSu zdobył nowy zawodnik Dawid Ząber, który przyszedł do naszego klubu z Wichra Mogilno. Dawid jest sporym wzmocnieniem naszej drużyny, który to udowadnia już od pierwszego meczu!

W końcówce meczu kapitalnym strzałem popisał się jeden z graczy Grybovii, który zdobył ładną bramkę honorową i na osłodę dla gospodarzy! Mecz wygrywamy pewnie 3:1. Przed nami teraz pojedynek z Popradem Rytro, który do Korzennej przyjedzie już w najbliższy czwartek.

Grybovia Grybów - ULKS Korzenna 1:3 (0:2)

0:1 D.Widlak 2 (as. A.Szeliga),

0:2 D.Widlak 18 (as. D.Ząber),

0:3 D.Ząber 75 (as. G.Mróz),

1:3 Grybovia 85.

Żółta kartka: D.Widlak.

ULKS: Sz.Szczerba (85 D.Głąb) - P.Rosiek, J.Przychocki, A.Szeliga, M.Kantor (50 D.Woliński) - T.Kuzera, D.Widlak, A.Krzyżak (70 J.Martuszewski), D.Ząber, P.Stawiarski (75 Z.Głąb) - G.Mróz.

Sędziował: M.Tutko (KS Gorlice).