Kolejny raz nasi seniorzy tracą pełną pule punktów w końcówce meczu. Kiedy się już nam wydaje, że wyjdziemy z pojedynku zwycięsko, tracimy bramkę. Tym razem przydarzyło się nam to w Jazowsku, gdzie podejmowaliśmy drużynę Budowlanych, skąd wywieźliśmy tylko 1 punkt.

Spotkanie dobrze się dla nas zaczęło, już w pierwszych minutach Daniel Szeliga ze spokojem wykończył swoją dobrą okazję. Niestety pod koniec pierwszej połowy, nie zbyt dobrze upilnowaliśmy Wojtka Burchela i po asyście Klimka z rzutu rożnego trafił nam bramkę strzałem z głowy z kilku metrów. W końcówce znowu podobna sytuacja, tym razem Burchel uderzy z rożnego w poprzeczkę. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie Korzenna miała więcej sytuacji. Znakomitą okazję mieliśmy po dobrym strzale z głowy Dominika Wielgusa. Piłkę jednak z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Bardzo dobrze grający Dominik wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem ograł go wyrzucając się do boku i w trudnej sytuacji zdołał skierować piłkę do pustej bramki.

Jazowsko nie było już tak groźne jak wcześniej w końcówce tego meczu. Jednak gdy w myślach mieliśmy już zwycięstwo w tym meczu, Wojtek Burchel urywa się naszym obrońcom i w sytuacji niegroźnej zostaje sfaulowany niepotrzebnie przez naszego młodego bramkarza. Sam poszkodowany wykańcza rzut karny i doprowadza do remisu. Była dosłownie końcówka meczu! Po kilku minutach sędzia zakończył spotkanie!

Znowu mimo pozostawieniu na boisku sporo zdrowia nie przywozimy kompletu punktów. Znowu brakuje nam w końcówce koncentracji. Szkoda, bowiem zasłużyliśmy dziś na komplet punktów. Był to mecz, które należało wygrać. Nie ugraliśmy dziś 1 punkty, tylko niestety straciliśmy 2! Dziękujemy za walkę!

Tak to w piłce bywa! Przed nami jeszcze sporo meczy, czołówka troszkę się nam odsuwa, ale jeszcze jest wszystko pod kontrolą. Mecz w Jazowsku to już historia, teraz wszystkie siły na Hart Tęgoborze, z którym będziemy grać w najbliższą niedzielę o godzinie 11!

Budowlani Jazowsko - ULKS Korzenna 2:2 (1:1)

0:1 D.Szeliga 8 (as. A.Szczerba),

1:1 W.Burchel 42,

1:2 D.Wielgus 73 (as. A.Szczerba),

2:2 W.Burchel 88 (z rzutu karnego).

Mecz bez kartek.

Budowlani: 12 Kamil Florian - 11 Michał Musiał, 20 Sebastian Mamala, 19 Kamil Rynkal (13 Tomasz Bieniek (16') 3 Krzysztof Twardowski (83'), 7 Dawid Potoczek, 8 Karol Klimek, 10 Sławomir Gromala (17 Rafał Majerski (46'), 16 Rafał Burchel, 15 Wojciech Burchel, 4 Marcin Bugajski, 9 Sebastian Hebda.

ULKS: Sz.Szczerba - D.Nowak, K.Bajorek, T.Michalak, J.Kantor - M.Kantor, D.Wielgus (85 K.Grząbel), K.Baczyński (60 P.Chronowski), I.Ogorzałek (75 A.Wielgus (90 B.Grząbel) - D.Szeliga (46 K.Krasiński), A.Szczerba.

Sędziował: D.Mituś (KS Nowy Sącz).