Seniorzy inkasują kolejny komplet punktów w tym sezonie. Tym razem pokonali oni Górę Szczereż, ostatnią drużynę ligi, która wbrew pozorom nie jest taka słaba jakby wskazywała tabela. Rywal ma jednak jeden poważny problem, nie potrafi strzelić gola już kilku meczy.

Mecz toczył się w strasznych warunkach. Mocno wiał wiatr, było zimno, momentami padał zacinający deszcz, a zawodnicy biegali po mocno namokniętej murawie, która z minuty na minutę zamieniała się w błotnisko.
Od początku do końca meczu, spotkanie to kontrolowała Korzenna. Górka wyprowadzała momentami groźne kontry, tylko raz poważnie zagroziła naszej bramce. Na nasze szczęście napastnik gości przestrzelił w idealnej sytuacji. Wynik tego meczu otworzył Dawid Widlak, który w swoim stylu wdarł się w pole karne i oddał strzał nie do obrony. Do przerwy skromnie prowadziliśmy 1:0. Powinniśmy prwoadzić wyżej, jednak w samej końcówce pierwszej połowy po zagraniu w polu karnym ręką, rzut karny zmarnował Konrad Krasiński. Piłkę po jego uderzeniu do boku sparował golkiper Górki, dobitka Szambelana okazała się też nie skuteczna.

W drugiej połowie przewaga była większa co udokumentowaliśmy dodatkowo dwoma bramkami. Na 2:0 gola zdobył Albert Szczerba, który trafił lewą nogą po podaniu Dawida Widlaka. Bramka na 3:0 padła po rzucie karnym. Uderzenie Szczerby ręką broni defensor Górki, arbiter wskazuje na wapno! Tym razem jedenastkę skutecznie uderza Daniel Szeliga i mamy 3:0!

ULKS Korzenna - Górka Szczereż 3:0 (1:0)

1:0 D.Widlak 26 (as. P.Szambelan),

2:0 A.Szczerba 69 (as. D.Widlak),

3:0 D.Szeliga 76 (z rzutu karnego).

W 44 minucie Konrad Krasiński nie wykorzystał rzutu karnego.

ULKS: A.Kulpa - K.Bajorek, D.Nowak (70 P.Rosiek), J.Kantor, M.Kantor -  T.Kuzera, K.Krasiński, P.Szambelan (65 T.Michalak), D.Widlak (70 I.Ogorzałek), D.Szeliga (80 P.Chronowski) - A.Szczerba.

Sędziował: J.Kocańda (KS Nowy Sącz).